Huczy z tylnego koła
Odpowiedz do tematu

Hub81
[Usunięty]
:
Marcin Racibory napisał/a:
Masz napęd na wał czy łańcuch?Jeśli na wał,to może pomóc zmiana oleju na inny.Kolega Todek opisał to w dziale oleje.Wyło,a po zmianie oleju przestało.




Łańcuch



Pozdro Hub81

Hub81
[Usunięty]
:
No niestety nie udało mi się tego nagrać :(, było za głośno i na nagraniu są same trzaski od wiatru.



Czy macie jakieś pomysły?



Pozdro Hub81.

arek34
[Usunięty]
:
no coz pozostaje opona :roll: nie masz od kogo przełożyć kolo na próbę??

Hub81
[Usunięty]
:
No właśnie nie mam :(



To jest dosyć dziwna sprawa, bo przez pierwsze 10 km nic nie huczało... aż opona sie nagrzała?? :/

Potem to już cały czas



Qrcze może faktycznie nie mam ciśnienia w kole



Orientujecie się ile powinno być?



Pozdro, Hub81.

:
2.2 atm. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
arek34
[Usunięty]
:
przylec do mnie , to podmienimy na chwilke ;-) cisnienie w kole =200 kPa (z pasażerem/obciążeniem 250 kPa) takie dane masz tu http://www.shadow.org.pl/

Hub81
[Usunięty]
:
arek34 napisał/a:
przylec do mnie , to podmienimy na chwilke ;-) cisnienie w kole =200 kPa (z pasażerem/obciążeniem 250 kPa) takie dane masz tu http://www.shadow.org.pl/




Hehehe :)

Chętnie bym się tam do Ciebie przeleciał ale to trochę za daleko :P



Ale bardzo dziękuję za zaproszenie :)



ps. ale jak byś kiedyś jechał na północ w okolice radom-wawa to dzwoń to może się spotkamy



Pozdrawiam, Hub81.

warzywo
[Usunięty]
:
no to witaj w klubie. Mi po wymianie opony zaczoł huczeć.Diagnoza moja albo opona do kitu ( co wydaje się najpewniejsze ) albo z któryś z tłumików drgań ( tak to się chyba nazywa ) szwankuje .To jest moja sugestja.

arek34
[Usunięty]
:
warzywo napisał/a:
no to witaj w klubie. Mi po wymianie opony zaczoł huczeć.Diagnoza moja albo opona do kitu ( co wydaje się najpewniejsze ) albo z któryś z tłumików drgań ( tak to się chyba nazywa ) szwankuje .To jest moja sugestja.
te jarzyna sam jestes tlumnik drgan :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek: masz na mysli te gumy co siedza miedzy kolem a zebatka???

warzywo
[Usunięty]
:
arek34 napisał/a:
warzywo napisał/a:
no to witaj w klubie. Mi po wymianie opony zaczoł huczeć.Diagnoza moja albo opona do kitu ( co wydaje się najpewniejsze ) albo z któryś z tłumików drgań ( tak to się chyba nazywa ) szwankuje .To jest moja sugestja.
te jarzyna sam jestes tlumnik drgan :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek: masz na mysli te gumy co siedza miedzy kolem a zebatka???




tak mi przylazło do głowy :-/

:
Panowie a sprwdzaliście czy nie masie odwrotnie opon założonych. Najczęstszym powodem hałasowania opony jest zamiana kierunku toczenia. Na boku opony jest strzałka (często z napisem ROTATION) która pokazuje jak powinna się toczyć opona. :koso:

Hub81
[Usunięty]
:
renegade26 napisał/a:
Panowie a sprwdzaliście czy nie masie odwrotnie opon założonych. Najczęstszym powodem hałasowania opony jest zamiana kierunku toczenia. Na boku opony jest strzałka (często z napisem ROTATION) która pokazuje jak powinna się toczyć opona. :koso:




no to to to już chyba jest ok :)



Mam praktycznie nówki opony (komplet Bridgsone-a) dopiero 3k km na nich zrobiłem wymieniane 1,5 roku temu.



Huczenie zaczęło się na jesieni....

arek34
[Usunięty]
:
Hub81 napisał/a:
renegade26 napisał/a:
Panowie a sprwdzaliście czy nie masie odwrotnie opon założonych. Najczęstszym powodem hałasowania opony jest zamiana kierunku toczenia. Na boku opony jest strzałka (często z napisem ROTATION) która pokazuje jak powinna się toczyć opona. :koso:




no to to to już chyba jest ok :)



Mam praktycznie nówki opony (komplet Bridgsone-a) dopiero 3k km na nich zrobiłem wymieniane 1,5 roku temu.



Huczenie zaczęło się na jesieni....


to ci juz nie huczy????

Hub81
[Usunięty]
:
arek34 napisał/a:
Hub81 napisał/a:
renegade26 napisał/a:
Panowie a sprwdzaliście czy nie masie odwrotnie opon założonych. Najczęstszym powodem hałasowania opony jest zamiana kierunku toczenia. Na boku opony jest strzałka (często z napisem ROTATION) która pokazuje jak powinna się toczyć opona. :koso:




no to to to już chyba jest ok :)



Mam praktycznie nówki opony (komplet Bridgsone-a) dopiero 3k km na nich zrobiłem wymieniane 1,5 roku temu.



Huczenie zaczęło się na jesieni....


to ci juz nie huczy????




No jeszcze problem nie został rozwiązany, czekam do następnego weekendu i jeszcze raz sprawdze z tym ciśnieniem.

mam nadzieje że to bedzie to.



Pozdro Hub81.

Hub81
[Usunięty]
:
Witam witam i bardzo nisko hyle czoła.... :thx:



Problem się rozwiązał!!! okazało się że nie miałem wichury w oponach, było 0,7 Atmosfery podpompowałem do 2,2 i jest git :-)8



Serdecznie dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu :)



Najważniejsze że już wszystko gra



Życzę szerokiej drogi i do zobaczenia na trasie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group