Ustawianie obrotow.
Odpowiedz do tematu

: Ustawianie obrotow.
Witka.



Panie i panowie wiecie jak obnizyc deczko oborty w Vt 1100?



Jak go odpalam chodzi jeszcze w miare ( w sumie i tak z szybko jak na moj gust), ale po dluzszej jezdzie mam wrazenie, ze obroty sa jeszcze troche wyzsze. Zalezy mi na milym bulgocie nie odglosach, jak by na ssaniu chodzil :P



Czytalem cos o tym, ze jest pokretlo z prawej strony pod bakiem, tylko powiedzcie mi jak wyglada takie ingerowanie? Przy moim Junaku ustawiam wys polozenia przepustnicy, czyli ilosc doplywu paliwa i ustawiam dysze biegu jalowego... wszystko to trzeba zgrac, aby uzyskac pewne ale nie za wysokie obroty..... i tu moja wiedza sie konczy, bo z Shadowka mam praktycznie zerowy staz. Jak delikatnie obnizyc obroty?

...
:
Zabieg prosty i bezbolesny, masz chyba z lewej strony (jak siedzisz na moto) takie czarne pokrętło (do regulacji obrotów biegu jałowego) i regulujesz sobie nim, poziom otwarcia przepustnic. :-D

:
hmmm musze to obadac zaraz jak bede w garazu. Mnie sie wydawalo, ze to z prawej strony jest (bo widze tam zaraz pod bakiem pokretlo na kluczyk chyba 10tkę).

...
:
Z lewej strony moto pod gaźnikami, pomiędzy , takie czarne karbowane pokrętełko. :-D :-D Kręcisz nim i regulujesz. :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
No chyba mnie przekonaliscie :D

Zaraz lece i spowaaalniam Cienia :D

...
:
Silnik zasilany gaźnikiem zawsze po rozgrzaniu będzie miał nieco wyższe obroty. Musisz pogodzić odpowiednią ilośc odbrtów na ciepłym silniku i to żeby nie gasł na lekko tylko zagrzanym!

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
No i ustawilem :-D

Ustawilem po rozgrzaniu silnika takie, azybe moto nie przygasal ale chodzil wolniutko... no i zeby przy wkrecaniu na obroty nie krztusil sie.



Dzieki za podpowiedz :-D

...
:
ZŁOTY widzę że mamy w tym samym umaszczeniu C2- pozdrawiam :mrgreen:

:
No witam i ja Ciebie :-D

Zadko widuje Shadowki w tym kolorze... a wlasciwie, to wczesniej nie widywalem :-P



Pozdrawiam.

...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group