osłona na kolano plastikowa
Odpowiedz do tematu

: osłona na kolano plastikowa


Gdzie dostac taką osłonę na kolano w Polsce?

:
obawiam się że nie ma szans.
a jeśli już taką dostaniesz, to warto ją brać ze sobą, bo poprostu strasznie ludzie mają na nie lepkie ręce...
w polsce na allegro chyba raz widziałem za 250zł. ale odrazu została sprzedana.

:
Kurde ,nie do końca w temacie -ale ja bym co niektórym te "lepkie łapki" osobiście poutrącał .

XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
:
jacek17, zgadzam się z Tobą, ale ta cześć nie jest niczym totalnie niczym zabezpieczona, jest poprostu na zatrzasku i można ją łatwo ściągnąć, a że tego jest coraz mniej to jest to część droga. i drobne złodziejaszki wietrzą łatwy biznes ;)

:
Witam. Ja kupiłem na Allegro od VT 1100 85 r za 35 zł pasuje. Polecam ten kierunek poszukiwań

[ Dodano: 2015-01-05, 12:29 ]
Pod tym linkiem można kupić. http://allegro.pl/oslonka...4940469014.html

:
Kupiłem od Hondy Shadows 1100 tą osłonę za 45 zł z przesyłką....:)
Pasi do vt 700c 87




Ps.Zastanawiam sie jak osłone ,,zabezpieczyć" aby nie poszła sobie.....w inne ręce.
Macie swoje patenty?
Myślałem o okręceniu taśma z foli alu (lustrzanej) aby nie było łatwo zdjąć- dwa paski.

:
trafiłeś okazje ;)
gratulacje ;)

:
@Marek290256

Dzięki za podpowiedz :-)

:
Stecyk napisał/a:
obawiam się że nie ma szans.
a jeśli już taką dostaniesz, to warto ją brać ze sobą, bo poprostu strasznie ludzie mają na nie lepkie ręce...
w polsce na allegro chyba raz widziałem za 250zł. ale odrazu została sprzedana.


i tu się nie zgodzę. Zajumali mi w mojej Hani i myślałem że po jabłkach....... A tu się okazuje że w każdym serwisie hondy - takim co robi też motocykle - można to dostać i nawet nie kosztuje dużo. Zwróć tylko uwagę na jedno - do VT700 są dwie opcje - całkiem prosta i podgięta na końcu. Polecam podjechać i kupisz nówkę sztukę :toast:

ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɹoʇıuoɯ zsɐɯ
:
skoro taki temat się ciągnie, to ja się pytam, czy ma ktoś do sprzedania konsole kontrolek do shadowki z 1986 roku? :)

:
Ja bym kupił samą osłonę z napisami od kontrolek - ale od 1985

:
Numer części 18413-MG8-000 Zastępuje 18413-ME9-670

Kod taryfy celnej 8714109000
Opis PROTECTOR,EX.SUB Pochodzenie JAPAN
Dostępny stan magazynu Do sprzedaży na Twoim rynku Typ CZESC ZAMIENNA

Cena detaliczna 76,00 PLN VAT (%) 23,00 Cena detaliczna brutto 93,48 PLN
Za ok. 80zł mogę ci ją załatwić.

:
rafal73, nie wiem czy twój post był skierowany do mnie, ale jeśli tak, to źle się zrozumieliśmy :)
miałem na myśli osłonę kontrolek (bezpieczników) - tam gdzie masz wszystkie kontrolki (tail, OD, high beam itd..)
Jeśli to nie było do mnie, to zignoruj mój komentarz ;)

:
Do zenon407 pisałem. On szuka albo już nie takiej osłony? Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group