Podpory pod sakwy - szukam - jakie kupic i gdzie?
Odpowiedz do tematu

jkurnik
[Usunięty]
: Podpory pod sakwy - szukam - jakie kupic i gdzie?
Witajcie, szukam podpor pod sakwy do VT 125 JC29. Ciezko to kupic. Nie ma na aukcjach aniw sklepach. Macie pomysl czy pasuja od innych motocykli moze od VT 750? Moze ktos z Was ma do sprzedania? Poradzcie prosze.

bodzio
[Usunięty]
:
Tu masz link do stony , gdzie są stelaże do Shadowki VT 125 ( nie są jakieś wyrafinowane , ale może cię zainteresują ) http://www.moto-akcesoria...oducts_id=11784

Daniel_A
[Usunięty]
:
Ja mam identyczne jak na tym linku.

Do moich sakwa nie są złe a przynajmniej sakwa trzyma się na swoim miejscu ;-)

bad_driver
[Usunięty]
:
Bardzo potaniały, pamiętam, że dwa lata temu kosztowały kilkaset złotych.

Mimo to 180 zł za dwa chromowane, wygięte pręty to dość wesoła sprawa.

Sebek
[Usunięty]
:
Kupowałem je w wakacje z tego samego sklepu za 130zł. W ogóle wszystko na zimę podrożało. Np. oparcie, które kosztowało około 500zł teraz kosztuje około 700zł...

:
Mogę dorobić z chromoniklu i wypolerować na połysk :-) .Dajcie mi tylko wymiary ,resztę szczegułów na PW ;-) .Tu parę moich prac ,które są dostępne http://chomikuj.pl/Piotrb1975

Sebek
[Usunięty]
:
A potrafiłby któryś z was dorobić oparcie? Sam stelaż bez poduszki.

Sebek
[Usunięty]
:
A ile byś sobie liczył za taką zabawę?

btomek
[Usunięty]
:
A może zrobilibyście również gmole do 125?

:
i do 1100 :-P :chytrusek:

:
Rufi, dobry człowieku :mrgreen: jak byś mógł informować na bieżąco w tej sprawie gmoli to byłbym baaaardzo wdzięczny :-D



P.S. 1. gmole będą oczywiście jednoelementowe (łączone w dolnej części)?

2. Tak pabllo14 ma takiego samego sprzęta :lol:

3. Przewidywany koszt? :chytrusek:

Dzięki z góry za wszelakie info :thx:

:
Rufi - widzę że zostaniesz naczelnynm gmolownikiem.

To może i ja uderzę do ciebie z tym dnia któregoś. To się od ręki da zrobić? (tzn. 4-5 h).

I asconki obejrzę przy okazji ;-)

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
Lbzdz napisał/a:
...

I asconki obejrzę przy okazji ;-)


Rufi nie chce, żebyś mu asconki podglądał :roll:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
No właśnie chodzi o to żeby nie był standardowy. bo taki to można kupić na każdym bajzlu.

A mnie zależy na czymś w rodzaju Hepco& Becker. Takie gmole ma zamontowane Fleri (wystawił fotki swojej maszyny w dziale Sprzedam).

Jeśli to nie problem to wykonałbym dla ciebie jakiś szkic techniczny to może udałoby się wykonać.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
rufi napisał/a:
Kicia zasadniczo standardowy gmol do C2 to żaden problem ,mogę go zrobić z wyprzedzeniem i będzie czekał na Twój przyjazd ,chyba że jakiś masz własny wzór to podeślij mi rysunek ja postaram się wykonać stalowy wzornik i przymierze do jakieś C2 ............choćbym miał wściekłemu niunię ukraść na ten czas :lol:




Myszy kolego, myszy

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group