Zmatowiałe,popękane oczka poziomu płynu.
Odpowiedz do tematu

: Zmatowiałe,popękane oczka poziomu płynu.
Jeśli ktoś ma styrane czasem oczka,wziernik,wizjer czy jak to tam się nazywa od poziomu płynu hydraulicznego w zbiorniczku sprzęgła lub hamulca to będę w posiadaniu nowych na wymianę.Zamówiłem 16 sztuk średnicy 18mm i czekam na dostawę.Mogę kilka odstąpić po kosztach.Jak dotrą zrobię film z wymiany.

Na 100% mam już z górki...
:
Byłbym chętny :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Nawet nie wiedziałem, że je się wyjmuje. W jaki sposób się to robi? Też bym sobie nowe sprawił ;-)

:
Również jestem zainteresowany, u mnie trzeba trochę powalczyć z latarką, aby cokolwiek zobaczyć.
Pozdrawiam
Marcin

:
chętny :mrgreen:

:
Dziś przyszły,a zamówiłem je z miesiąc temu.Wyglądają obiecująco jak na chińskie wykonanie.Ja najpierw sprawdzę jak się demontuje na starej pompie.Zamieszczam film,który kiedyś znalazłem.Facet robi to trochę siermiężnie ale można zobaczyć jak to mniej więcej wygląda:

WYMIANA OCZKA

Na 100% mam już z górki...
:
Jak jeszcze są dostępne to byłbym chętny.

Primum non nocere
:
Panowie.Kupiłem 16 sztuk więc na zbyciu mam 14.Dla jasności są to oczka 18x5 + uszczelka(oring).Cana to koszty przesyłki+jakieś 2,65 zeta za oczko :chytrusek: .Przyjmuję,że kolejność nabycia powiązana jest z kolejnością chęci posiadania,czyli jest na razie pięciu chętnych.Szkoda,że imprezy nie ma,bo jutro dostalibyście je od ręki do ręki bez zbędnego bawienia się w wysyłkę... :omg:

Dla reszty zainteresowanych podaję info,że dostępne są na AliExpresie.Zarówno 18 jak i 12 mm.

Na 100% mam już z górki...
:
Witam,

Podpowiedz jak uregulować należność, aby stać się posiadaczem tego "cuda".

Szykuje się następne parę godzin w garażu ;-)

Pozdrawiam
Marcin

:
Poproszę na PW numer konta :-)

:
Podaj link na aliekspress.


Pozdro

:
Ja rownież poproszę o nr konta na PW.
Dziękuję

Pozdrawiam
Marcin

:
zenon407 napisał/a:
Podaj link na aliekspress.


Pozdro



Na przykład >>TU<<

Wysłałem zainteresowanym info na pv.

Na 100% mam już z górki...
:
TNX :)
Jaki klej zastosować?

Tu 10 szt
Klik

Ps.Zakupiłem 2 szt :) -zamontuje w zimę....

:
zenon407 napisał/a:
TNX :)
Jaki klej zastosować?


Z tego co wiem to żadnego kleju się nie stosuje.Wyciskasz stare i wciskasz nowe z oringiem.Na jednym z filmów koleś klajstrował to jakimś klejem,ale nie sądzę by był potrzebny.

Na 100% mam już z górki...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group