Światła
Odpowiedz do tematu

:
Rozp. w/s warunków techn. pojazdów i zakresu ich wyposażenia.

ZAŁĄCZNIK Nr 6
WARUNKI SZCZEGÓŁOWE DOTYCZĄCE ŚWIATEŁ ZEWNĘTRZNYCH POJAZDU SAMOCHODOWEGO I PRZYCZEPY

Pod tabelą masz : :-D

47) Jeżeli przednie światła pozycyjne motocykla są barwy żółtej samochodowej, to wymagane są dwa takie światła umieszczone symetrycznie po jednym z każdej strony pojazdu.

"Diagnosta " :omg: na tej samej stacji zrobi korektę na innej pełny przegląd


_________________

:
Todek napisał/a:

Zmień stację kontroli i diagnostę. :mrgreen:


:toast: :mrgreen:

:
Witam, mam problem z światłem stop, pali się czerwona lampka, po naciśnięciu przedniego lub tylnego hamulca lampka gaśnie,a światło stop świeci. Czy światło stopu jest na jakimś przekaźniku, jeśli tak to gdzie on jest, wszystko sprawdziłem, nawet płyn w zbiorniczku oraz ten czujnik od nożnego i czarna magia.Napewno gdzieś kable od przedniego są połączone z kablami od tylniego.

zeno
:
O ile pamiętam masz tam żarówkę dwuwóknową i jak się jedno spali to działa tylko jedna funkcja (najczęściej hamulec).

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Ta żarówka jest dobra,górne włókno pali się ze światłami , a dolne to światło stop.

zeno
:
LEDów tam nie założyłeś?

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Zwykła żarówka na dwa włókna. Dzisiaj spróbuję odpowietrzyć pompkę na kierownicy. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale tylko troszkę nacisnę na klamkę i czerwona kontrolka gaśnie.

Problem jest chyba w tym mikro wyłączniku przy klamce. Potraktowałem go wd40 poczekam i zobaczę czy poskutkowało.

zeno
:
Zwykle wystarczy mały ruch klamki aby uruchomić mikrostyk.
Sprawdź czy aby na pewno masz masę na tylnej żarówce bo efekty mogą być takie same.
Podłącz na próbę nawet kawalkiem kabelka metalowy cokół żarówki z masą moto.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Marku, właśnie od tylnej lampy zaczynałem i sprawdzałem masę na krótko kabelkiem, bez efektu. Sprawdzałem instalację omomierzem i to była wina mikrostyku, teraz jest wszystko ok. jeśli problem się pojawi ponownie trzeba kupić nowy. Kierownicy jeszcze nie kupiłem, ale przymierzam się do tej z linka od Ciebie.
Dziękuję za pomoc

zeno
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group