Usunięcie miejsca na tabliczkę rejestracyjną.
Odpowiedz do tematu

: Usunięcie miejsca na tabliczkę rejestracyjną.
Witajcie.
Czy ktoś demontował może ten plastik na którym wisi tablica rejestracyjna tak aby został sam błotnik ? Wiem że teraz przepisy się zmieniły i nie za bardzo można tablicę z boku mieć więc chciałbym ją tam z powrotem zamontować jakoś bez tego plastiku.

Generalnie z tego plastiku mi farba zeszła i wygląda to do dupy a lakierować nie umiem , chyba że to nie jest takie trudne :)

Co radzicie ?

Zdjęcie podeślę jak to wygląda.https://imgur.com/a/PkKSGtu

:
Ten element w oryginale jest plastikowy, ty masz metalowy zamiennik, który był stosowany, aby przesunąć kierunki do tyłu ze względu na większe sakwy, najlepiej lakierować :), bo stracisz mocowanie kierunków, światła podświetlające tablicę i mocowanie tablicy, ewentualnie poszukać używki

:
Dziękuję za odpowiedź :) W jaki sposób polakierować aby nie zniszczyłi się ponownie ,chodzi mi o to aby to było trwałe ?

:
kubysz napisał/a:
W jaki sposób polakierować aby nie zniszczyłi się ponownie ,chodzi mi o to aby to było trwałe ?

Proszkowo.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group