Bobber na hardtailu
Odpowiedz do tematu

: Bobber na hardtailu
Witam szanownych,

Ukończyłem przeróbkę hondy shadow VT600 na styl bobber.
Przeróbka dość brutalna bo wykasowałem tylne zawieszenie i z złączyłem ramę na sztywno.

Czy orientuje się ktoś czy nie będzie problemu z przeglądem?
Co mówi na ten temat polskie prawo.

Z góry dziękuję za opinie.

:
Moim zdaniem jeśli diagnosta dopatrzy się zmian w konstrukcji może poprosić o dokument, Certyfikacji spawania ramy czy podobny dokument ( opinia rzeczoznawcy).Jeśli nie będziesz miał to nie dostaniesz przeglądu. Zazwyczaj machają ręka bo masz w dowodzie vt600 ale jak się dopatrzy kumaty to mogą być problemy. Oczywiście mogę się mylić najlepiej dowiedzieć się u źródła. Podjedz do stacji i podpytaj diagnostę może ci coś powie, nie musisz tam jechać na przegląd w późniejszym terminie.

: Re: Bobber na hardtailu
GibonLibon napisał/a:
Witam szanownych,

Przeróbka dość brutalna bo wykasowałem tylne zawieszenie i z złączyłem ramę na sztywno.
Czy orientuje się ktoś czy nie będzie problemu z przeglądem?

Pierwszy i w dodatku taki post = prowokacja ?

: Re: Bobber na hardtailu
GibonLibon napisał/a:
Witam szanownych,

Ukończyłem przeróbkę hondy shadow VT600 na styl bobber.
Przeróbka dość brutalna bo wykasowałem tylne zawieszenie i z złączyłem ramę na sztywno.

Czy orientuje się ktoś czy nie będzie problemu z przeglądem?
Co mówi na ten temat polskie prawo.

Z góry dziękuję za opinie.



Możesz do Fiata 126p zamontować baterię z silnikiem elektrycznym ,przyjechać na przegląd i dostać pozytywny wynik badania i wpis do CEiPK... ???
Odpowiedz sobie sam . ;-)

:
Tydzień temu, na przeglądzie tłumaczyłem się z braku siedzenia pasażera :-P
Przypadek? :lol:

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
zeza napisał/a:
Tydzień temu, na przeglądzie tłumaczyłem się z braku siedzenia pasażera :-P
Przypadek? :lol:


Przypadek? Jeśli usunięte na stałe to już zmiana konstrukcyjna... Gdyby diagnosci stosowali się do przepisów to połowa motocykli stałaby na kółkach, połowa z tych co nawet fabryczne wydechy mają 😂

:
adam3911 napisał/a:
zeza napisał/a:
Tydzień temu, na przeglądzie tłumaczyłem się z braku siedzenia pasażera :-P
Przypadek? :lol:


Przypadek? Jeśli usunięte na stałe to już zmiana konstrukcyjna... Gdyby diagnosci stosowali się do przepisów to połowa motocykli stałaby na kółkach, połowa z tych co nawet fabryczne wydechy mają 😂


:shock: :shock:
:mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group