Honda VT 600 Shadow 95r sprowadzona
Odpowiedz do tematu

: Honda VT 600 Shadow 95r sprowadzona
Tak jak w temacie parę tygodni temu można powiedzieć że przesiadłem się z MZ ETZ 250 na Honde VT 600 Shadow rocznik 1995 sprowadzoną z Włoch chciałem wymienić miedzy innymi olej w skrzyni... przeczytałem poprzednie tematy itp. na temat jakiego oleju wlać niestety sam nie jakiego nalać , tym bardziej iż nie wiem co poprzedni właściciel wlał. Zastanawiałem się nad półsyntetykiem Castrol Power 1 GPS 4T 10W40 lub Motul 5100 dokładnie ten zestaw, motor ma przejechane 34 tys km wlać półsyntetyk czy mineralny co proponujecie ?

: Re: Honda VT 600 Shadow 95r sprowadzona
radziok16 napisał/a:
przeczytałem poprzednie tematy itp. na temat jakiego oleju wlać


Pisałem w poście że przeczytałem poprzednie tematy a mi chodzi o konkretną odpowiedź czy nalać mineralny czy półsyntetyk przy roczniku 95 i przebiegu 34 tys.

:
Jak nie bierze oleju i niemasz żadnych wycieków to lej syntetyk

: Re: Honda VT 600 Shadow 95r sprowadzona
radziok16 napisał/a:
radziok16 napisał/a:
przeczytałem poprzednie tematy itp. na temat jakiego oleju wlać


Pisałem w poście że przeczytałem poprzednie tematy a mi chodzi o konkretną odpowiedź czy nalać mineralny czy półsyntetyk przy roczniku 95 i przebiegu 34 tys.




Ja swoją zalewam CASTROL'em GPS POWER 1 10W40, a rocznik ten sam i przebirg zbilżony. Niestety wadą tego oleju jest CENA!

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group