Alternator Shadow vt750 - Dość pilna sprawa.
Odpowiedz do tematu

: Alternator Shadow vt750 - Dość pilna sprawa.
Witajcie koledzy. Okazało się że padł mi alternator w mojej Shadow VT750 BlackWidow. Możecie pomóc i powiedzieć czy ten podejdzie do niej?

https://allegro.pl/oferta/stator-alternatora-honda-vt750ca-sa-2008-2009-7707378899?snapshot=MjAxOS0wOC0yMVQxMzowMDowNy43MDRaO2J1eWVyOzYwOGVkMWMwMzdjMzcwYjEzMzg0NzdmNjMyYjgzMzJiNGRkNmY4Y2M4ZTU0MTJhYzkwMzI1N2QwZjNlNmEyZTU%3D

Druga sprawa jaka uszczelka powinna być pod dekiel bo stara raczej się nie nada na drugi montaż. Poradźcie bo chciał bym moto uruchomić na weekend (chłopaki lecą w trasę) i muszę to zamówić jutro z rana.

Pozdrawiam.

:
Daawaj nr vin!! ino biegiem

i will never fall again
:
iko01 napisał/a:
Daawaj nr vin!! ino biegiem


JH2RC48A01M100619

:
WG Mnie nie bedzie to pasowac.

i will never fall again
:
Jakiego szukać w takim razie? Zamówię tak czy siak, najwyżej odeślę ale jak możesz to podaj jakieś numery części.

:
chlopaki gdzies to do suwalk wysylaja do przewiniecia ,ale co i jak to nie wiem nr czesc zaraz poszukam jeszcze\

i will never fall again
:
Alternatory: Janusz Krzynówek

16-400 Suwałki

ul. Piotrkowska 14

tel. 505 474 173

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Jeśli ten co zamówiłem nie podejdzie to wyślę swój do tego Pana. Ja jednak mam cały czas nadzieję że podejdzie :D

:
Ja bym wysyłał

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Chłopaki jeszcze jedno pytanie. Przy wymianie jak moto zostawię na nóżce to oleju wyleci sporo? Wymieniałem miesiąc temu olej i szkoda mi go. Najlepiej dać moto na prawy bok ale tutaj kwestia drugiej osoby której we wtorek raczej nie będę miał do pomocy.

:
Wyleci wszystko (na kosie) oczywiście.

Ukłony dla ciebie Gość .
:
:idea: Spuść olej a po wymianie wlejesz ponownie. :ride:
Będzie bez strat.

Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
:
Tak chyba zrobię. Dzięki za sugestię.

:
Hej. Namęczyłem się trochę żeby zdjąć dekiel ale w końcu puścił. Alternator jaki kupiłem pasuje po lekkich przeróbkach uszczelek na kablu. Teraz druga sprawa. Dekiel siedział oryginalnie na silikonie bez uszczelki. Połączyć to na nowo na silikonie? Jaki kupić w razie czego?

Tak wygląda uzwojenie. Coś musiało się chyba przydarzyć.

:
czarny lub czerwony sylikon do wysokich temperatur 250-350*C lub wyższych dostaniesz w każdym cpn i większości marketów

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group