Nowy komplet do VT 1100 C2
Odpowiedz do tematu

: Nowy komplet do VT 1100 C2
Hej. Szukam nowych laczków. Wybór raczej padnie na Maxis 6011 w dedykowanych rozmiarach 120/90-18 i 170/80-15, standardowe czarne bez białych pasów. Czy ktoś ma jakiś sklep godny polecenia? Do samochodu czy poprzedniego motocykla kupowałem na oponeo. Patrząc u nich na te oponki nie podają daty produkcji, więc domyślam się, że mogą być i z 2017 roku. O ile tył znalazłem np. na alledrogo z 2019 w dobrej cenie, to mam problem ze znalezieniem przedniej też z 2019. Chcę świeże gumy, a nie zakładać już 2 letnią. Z tego co wiem to chyba do 24 czy 36 miesięcy od daty produkcji gumy uważa się za pełnowartościowe. Ja szacuję, że moje przebiegi nie będą imponujące, wiec nie martwię się bieżnikiem a świeżością opon, aby za 2 lata te opony miały faktycznie 2 lata a nie już 4 :)

:
Szukając opon na pytanie o datę produkcji słyszałem regułkę:
"zgodnie z przepisami opony do 36 miesięcy uznaje się jako pełnosprawne"
i dodatkowo też ze opony idą z zagranicy i nie są w stanie podać dokładnej daty produkcji.
W końcu udało mi się , w lutym, kupić obie gumy z datą 20 i 24 tydzień 2018 roku.
I nie był to sklep internetowy oferujący towar którego nie posiada, z realizacją do 2 tygodni
A prywatna firma prowadząca serwis i sprzeda opon motocyklowych i mająca towar na stanie.
Opony były u mnie dnia następnego. Sklep to https://skyseba.pl
Pogadaj z gościem może Ci pomoże.

:
Okej. Dzięki za podpowiedź, chociaż "SKLEP ZAMKNIĘTY AKTUALIZACJA SKLEPU"

Czekam na odpowiedź z allegro od dwóch sprzedawców oraz z oponeo.

Jest jeszcze MAXXIS PROMAXX M6103 i ją znalazłem w dacie 2019, ale nie chciałbym kombinować. Lepiej jeden model na przód i tył. Ta jest tańsza = gorsza? :-?

EDIT:
Z jednego sklepu dostałem info: opony te sprowadzamy pod dane zamówienie. W tego typu przypadkach nie mamy możliwości zagwarantowania konkretnego rocznika. Dostawcy wysyłają nam opony w sposób losowy w zakresie do 36 miesięcy od daty produkcji zgodnie z polską normą PN-C-94300-7:1997

Tak, że ja dziękuję, znając moje szczęście to trafi się z 2016 r :D

:
Pisz do Skyseby na biuro@skyseba.pl telefon gdzieś mi przepadł.
fake4r napisał/a:

Z jednego sklepu dostałem info: opony te sprowadzamy pod dane zamówienie. W tego typu przypadkach nie mamy możliwości zagwarantowania konkretnego rocznika. Dostawcy wysyłają nam opony w sposób losowy w zakresie do 36 miesięcy od daty produkcji zgodnie z polską normą PN-C-94300-7:1997

STANDARDOWA ODPOWIEDŹ więć i Oponeo Ci tak odpowie.

:
nawet nie szukaj tylko dzwoń do skyseba 516099233 , ma "miliony" opon na stanie , kupiłem dwie opony metzelery marathony w oryginalnych rozmiarach tył 888 przód 880 za 1050 zł z 2018 r i są zajebiste , godne polecenia , odebrałem osobiście bo mam do gościa 10 km , fizycznie tego ma więcej na magazynie niż na allegro ...

pozdrawiam
Sławek
:
A ja kupilem Avon Cobra Av71 na przód 140/75/17 i Avin Chrome Av92 czy 96 na tył Rozmiar jak fabryka każe.. Z dostawą z dwóch miejsc 1050 pln. Mają niecały rok. Poprzedni zestaw służył 3 lata
POLECAM

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
:
Kupiłem takie jak były - MAXXIS 6011, DOT: przód 3117, tył 0119, łącznie wyszło 710 zł
Wyżej polecany sprzedawca zaproponował mi jedynie komplet Dunlopa K177 i K555 z 2018 za 1285zł, w sumie o 120 zł drożej niż na jego aukcjach allegro..

EDIT:
Przejechałem na tych gumach już "kilka" km, również podczas deszczu na mokrych winklach z moim plecaczkiem i jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony. Super się kleją, można moto ładnie położyć w zakrętach. Naprawdę bardzo fajne gumy w tej cenie, bez obaw można zakładać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group