/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciek plynu chlodniczego vt800c
Autor Wiadomość
GrzegorzKorzen 

Motocykl: shadow VT800C 1988
Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 8
Skąd: Meksyk
Wysłany: 2019-05-30, 17:40   Wyciek plynu chlodniczego vt800c

Witam, zmagam sie z wyciekami plynu chlodniczego w mojej shadowce 800.

Pierwszy, mniejszy to wyciek gdzies pomiedzy cylindrami, widac tylko z rana mala kaluze. Nie jest to regularny wyciek, raz jest kaluza a raz jej nie ma. Sprawdzilem w internecie i nie jest to rurka od cieczy ktora laczy cylindry (czesto poruszany w internecie temat) bo w moim modelu sa dwie osobne. Podejrzewam rurke z numerem 10 i oring z numererm 20 https://www.hondapartshou...f566/water-pipe . Wg mnie leci sobie tam gdzie ta rurka wychodzi z cylindra Czy ktos cos takiego naprawial, ile trzeba demontowac zeby tam sie dostac? Jak zdejme bak to dam rade? A moze jeszcze trzeba sciagnac gazniki?

Drugi, o wiele powazniejszy ktory sie pojawil tydzien temu to wyciek w okolicach pompy wody a dokladniej z gniazda rury do ktorej jest pompowana woda, nr 4 i oring nr 18 https://www.hondapartshou...f566/water-pipe . Tutaj leje sie w momencie rozgrzewania silnika, kapie sobie w tempie ok. 1 kropli co 5 sekund. Gdy jest silnik rozgrzany to juz nic nie kapie. Wyglada to jak na obrazku :





Probowalem to uszczelnic sylikonem wysokotemperaturowym ale nie zdalo to egzaminu. Znowu pytanie ile trzeba demontowac zeby ta rurke wyciagnac i wymienic oring? Wg mnie bedzie przeszkadzac bedzie walek zdawczy napedu (zaznaczylem na zdjeciu, nie wiem czy tak to sie dokladnie nazywa):




Da sie ta puszke w miare latwo zdjac?

Jakie macie doswiadczenie w temacie? Wina oringow a moze czegos innego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM