Shadow Black Widow 750 - proszę o poradę.
Odpowiedz do tematu

:
I jak ? Lataasz juz?

i will never fall again
:
Hej. Poszła we wtorek bo później nie miał bym jak oddać. Na razie czeka w kolejce :-/ Dziś będę dzwonić wieczorkiem czy coś wiadomo.

:
Pio Trek napisał/a:
ssanie powinno się cofac samo, po rozgrzaniu silnika, tak miałem w poprzedniej hance


absolutnie nie powinno się cofać samo, a kiedy tak robi znaczy że ten plastikowy kołnierzyk jest popuszczony. W każdym razie ssanie nie powinno się samo ruszać w żadnym kierunku!!

P.S.
KBC85
Aha no i najważniejsze koniecznie daj znać czy mechanik godny polecenia i czy wyreguluje sprzet jak trzeba tez chciałbym oddać hanke na taki przegląd inspekcyjno - regulacyjny i szukam konkretnego machera a w okolicach Limanowej takiego nie znalazłem.

:
PJKOS napisał/a:
Pio Trek napisał/a:
ssanie powinno się cofac samo, po rozgrzaniu silnika, tak miałem w poprzedniej hance


absolutnie nie powinno się cofać samo, a kiedy tak robi znaczy że ten plastikowy kołnierzyk jest popuszczony. W każdym razie ssanie nie powinno się samo ruszać w żadnym kierunku!!

P.S.
KBC85
Aha no i najważniejsze koniecznie daj znać czy mechanik godny polecenia i czy wyreguluje sprzet jak trzeba tez chciałbym oddać hanke na taki przegląd inspekcyjno - regulacyjny i szukam konkretnego machera a w okolicach Limanowej takiego nie znalazłem.


W Limanowej jest jeden którego zachwala kolega. W Bochni też jest jedna osoba która ma dobre referencje. Ten mój zobaczymy czy ogarnie. Twierdzi że tak. Obiecuje że w sobotę wyjadę na drogę więc czekam. Dziś mija tydzień jak Hanna wyjechała :-(

:
Odebrałem Moto. Jest mocna poprawa i ciągnie równo. Wyczyścił gaźniki i zrobił synchronizację. Zrobiłem kilka km więc więcej będę wiedział po dłuższej trasie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group