Shadow 1100 85'-86' (oryginalny rozmiar)
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
dot. 5113

Moim zdaniem nie powinno się zakładać opony, która ma 5 lat, nawet nigdy nie używanej.

-=ShadoW=-
:
5 cio letnie opony to już raczej na kwietnik do ogrodka się nadaja

you're never too old to Rock'n Roll …
Jethro Tull
:
Dziś przyszła nowa :mrgreen: Dzięki za pomoc

Honda Shadow VT 1100 C '85
:
To i ja podepnę się pod temat opon.
Honda VT 1100 86 r opona tył do wymiany i tu powstaje dylemat ponieważ na obręcz jest naciągnięta bezdętkowa opona. Gościu na warsztacie twierdzi że felga jest do dętki i nie powinno się tak zakładać. Ktoś coś może podpowiedzieć bo już nie wiem jaką zamawiać wolał bym bezdętkową ale nie wiem czy można. :-/

:
Witam,

Ja mam oryginalne felgi aluminiowe i oponę bezdętkową. Przy kolejnej wymianie zastanowię się czy szerszej nie założyć, tylko strasznie słabo z miejscem od strony Kardana.

Pozdrawiam

:
I nie miałeś z oponą żadnych problemów?

:
Od dwóch lat jak mam wymienione opon i 8000 km przejechanych, żadnych problemów, sprawdzam ciśnienie kilka razy w sezonie i nic więcej.

Pozdrawiam

:
adam.b napisał/a:
Gościu na warsztacie twierdzi że felga jest do dętki i nie powinno się tak zakładać.

Jeżeli się nie mylę, to w Twoim moto są aluminiowe felgi i producent nie przewidział tam stosowania dętek.
A po czym ten spec od opon wnioskuje, że felga jest do dętek?

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Nie chciałbym namieszać ale coś mówił o jakimś wyżłobieniu na feldze czy czymś takim. Dzięki za podpowiedź, zakładam bezdętkowe i już. :-)

:
Jeżeli masz oryginalne felgi to w Twoim moto idą opony bezdętkowe.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
dokładnie:
Todek napisał/a:
Jeżeli masz oryginalne felgi to w Twoim moto idą opony bezdętkowe.


ale to i tak dobrze w tę stronę.
jeśli okaże się, że masz inne felgi i potrzebujesz dętki,
to możesz ją spokojnie dołożyć do opony bezdętkowej...

gorzej byłoby w drugą stronę - kupić oponę do dętek a mieć felgę bezdętkową.
na samej feldze nie ma oznaczeń jak dla opon (TT/TL) ?

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
Widziałem fachowców co na szprychach bez dętek montowali. Co najlepsze jeździli ;) jak ? ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group