OPONA 170/80 15
Odpowiedz do tematu

: OPONA 170/80 15
Przyszedł czas na zmiany tylnej gumy j.w.
Właśnie przeszukuje oferty.
Ale może ktoś już trafił coś dobrego w fajnej cenie i się podzieli informacją?

:
Metzeler Marathon, polecam, przejeździłem cały sezon i złego słowa nie powiem

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Celuje właśnie w Marathona ME888.
Ceny wszędzie takie same +-20zł, i chyba nic lepszego nie trafię.
Nie licząc leżaków z 2014 po 2,5 stówy. :lol:

:
Z 2014 raczej nie ma ME888 bo to późniejszy model.
Może 880?
Tak czy inaczej - świetne opony.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
a jest sens (tzn nie ma ryzyka?) kupować takie leżaki bo mnie czeka właśnie zakup obu gumek i też widziałem Metzeler z 2014

lewa w górę...

:
5-letnie opony uważa się już za stare. Raczej nie warto.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
5 letnia opona to się na kwietnik nadaje, albo na huśtawkę

you're never too old to Rock'n Roll …
Jethro Tull
:
jeśli się nie mylę to za zachodnią granicą na kole motocyklowym nie może być starsza opona niż 6 lat, więc to chyba samo mówi za siebie

:
Szukając opon na pytnie o datę produkcji słyszałem regułkę:
"zgodnie z przepisami opony do 36 miesięcy uznaje się jako pełnosprawne"
i dodatkowo też ze opony idą z zagranicy i nie są w stanie podać dokładnej daty produkcji.
W końcu udało mi sie kupić obie gumy z datą 20 i 24 tydzień 2018 roku :-P
I nie był to sklep internetowy oferujący towar którego nie posiada, z realizacją do 2 tygodni
A prywatna firma prowadząca serwis i sprzeda opon motocyklowych i mająca towar na stanie.
Opony były u mnie dnia następnego.
I takim firmom- ŻÓŁWIK

:
Jeśli Marathona to tylko ME888, ME880 to starszy model o dużo gorszych parametrach. Przerabiałem obie. ME880 miałem i przodu w VT750 teraz w xv1600 nam właśnie ME888. Naprawdę czuć różnice. Różnica w cenie zakupu była 20zł. Warto dopłacić niestety Marathon ten starszy szybko robi się bardzo twardy, a zatem ślizgi. Kup 888 lub szukaj z continentala lub avon miękkie gumy ale lepią się do asfaltu.

:
Moje zapytanie o opony Dunlop d404 i odp. ;

Witam,
opony są sprowadzane zza granicy, nie znamy dokładnego DOT, anikraju produkcji. Opony zazwyczaj są z DOT 2017/2018, ale zgodnie zpolską normą PN-C-94300-7:1997, mogą mieć do 36 miesięcy.


Pozdrawiam / Best Regards

Marcin
Specjalista ds. obsługi klienta

Tel: (12) 376 09 30
e-mail: marcin.macko@sklepopon.com

ENiS Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Bociana 22A, 31-231 Kraków
NIP: 9452188455, Regon 363096303, BDO: 000027666 :

:shock: :shock: :mrgreen:

:
daro tak jest prawie we wszystkich sklepach wysyłkowych. Najlepiej sprawdzić co mają "na stanie" . Mnie sprzedawca w ubiegłym roku "przepraszał" że się porządził i dostałem nowszy przód niż się spodziewałem :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
poszukaj takiej

Michelin Commander II

Opona rewelacja, małżonek ma w VS1400

:
Właśnie zanabyłem commander II na przód i tył w InterCarze. Na szczęście przy odbiorze zamówienia przed zapłatą poprosiłem gumki do oblookania.
Szaman chciał mi wcisnąć tył z dot 3217 a tył z 2717 (albo odwrotnie) - jak mu powiedziałem że inaczej się umawiałem przez telefon i w związku z tym to dziękuję to mi powiedział że nie ma i muszę brać te.
Ja mu powiedziałem że rezygnuję i papa - trochę wqrwiony byłem że mi barachło wciskają.
Jednak się okazało że uruchomili bęben losujący i udało się znaleźć dot 298 i 3918.
Boję się pomyśleć że jakbym był zdesperowany to bym kupił te 17.
A dla mnie który kręci mało km rocznie jednak ma znaczenie dot. :mrgreen:

lewa w górę...

:
I jak wrażenia z użytkowania MC II? Lada moment muszę zmienić opony i zastanawiam się co brać. Commandery pojawiły się jako opcja tu i ówdzie polecana.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group