Osłona gaźnika honda vt 750
Odpowiedz do tematu

: Osłona gaźnika honda vt 750
Ktoś posiada coś podobnego?. Jak wygląda montaż takiej oslony. Proszę o zdjęcia. Obawiam się czy aby napewno mogę odkręcić te dwie śruby? ??!!

: Osłona gaźnika honda
Osłona która jest w sklepie

:
Monika, mam identyczna u siebie. Mocujesz ją tymi śrubami co są od osłony cylindra (tych zeberek) odkrecasz dwie śruby wkladasz oslone, skręcasz i gotowe ;-)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Chciałabym zamówić coś podobnego ale potrzebne mi są wymiary. Jest szansa. ?

:
Monika, jutro zejde do garage i pomiary zrobie. Ogolnie bardzo fajny gadżet i ladnie zaslania tą dziurę miedzy cylindrami

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Chciałabym zamówić u miki-werke akcesoria motocyklowe ale z napisami więc jeżeli nie sprawie kłopotu to bardzo proszę o wymiary

Ostatnio zmieniony przez Monika 2019-01-14, 09:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:


cześć Ahmed, zerknij pls na to ogłoszenie z Radomia, pod moim postem

:
Zbynek, nicnie ma. Wstaw jeszcze raz

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Ahmed udało ci się zmierzyć tą osłonę?

:
Monia napisz mi na PW adres @ to podesle wieczorem rysunek z wymiarami

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Ok

:
Poszło na @

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group