/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Impulsator - wymiana VT700C' 86
Autor Wiadomość
Diesel 

Motocykl: Honda VT700C
Wiek: 39
Dołączył: 03 Maj 2023
Posty: 6
Skąd: Białystok
Wysłany: 2023-10-25, 22:15   Impulsator - wymiana VT700C' 86

Witam i pozdrawiam wszystkich Siostry i Bracia...

VT 700C '86 rok
Nadszedł czas aby obecnym okresie wymienić impulsator tylnego cylindra. Odcina mi iskrę przy mocno nagrzanym silniku, tzn jak wskazówka praktycznie dotyka czerwonego pola. Cewki już wyeliminowałem, tak samo jak świece zapłonowe. Przemierzyłem, na zimnym silniku obydwa impulsatory wskazują podobną rezystancję około 440 OM (już dokładnie nie pamiętam), natomiast przy mocnym rozgrzaniu silnika i utrzymywaniu przez jakiś dłuższy czas wysokiej temperatury "obcina" iskrę. Wtedy na tylnym impulsatorze (mierzone na kostce w prawym boczku przy akumulatorze) jest zmierzone 0 OM.
Impulsator już zakupiłem, teraz proszę o poradę gdzie mogę dokupić uszczelkę karteru sprzęgła. Możecie mi podpowiedzieć?
Serwisówkę ściągnełem sobie, czeka w kolejce "życia" na rozszyfrowanie. Czy czegoś konkretnego potrzebuję z narzędzi oprócz klucza dynometrycznego? Wiem, że muszę chyba zrzucić sprzęgło...

P.S. Szukam króćca łączącego gażniki z cylindrami.... Gdzie to znaleźć lub może od innego moto pasują? Ktoś ma doświadczenie w tym.??? Pytam zapobiegawczo.

Pozdro
_________________
Oby do przodu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM