Stopka centralna dla vt750 c2
Odpowiedz do tematu

: Stopka centralna dla vt750 c2
Witam,

Czy ktoś montował może centralną stopkę do vt 750 c2 ? Ja mam z 97r R44. Znalazłem na allegro takie coś :

http://allegro.pl/nozka-c...2451526567.html

Zastanawiam się nad tym, gdyż ułatwiło by to smarowanie łańcucha, tylko nie wiem czy jak kolwiek się to sprawdzi.

Zdzisiek

:
Czy za taką cenę nie lepiej kupić podnośnik hydrauliczny dla moto. Osobiście kupiłem podnośnik za ok. 340zł i jestem z niego bardzo zadowolony. Wykorzystuję go do parkowania moto w garażu, smarowania łańcucha, innych czynności serwisowych.
Przydaje się również do szybkiego podnoszenia puchy przy wymianie opon :-)

:
Heh, nie pomyślałem o tym :) , dzięki wielkie. Masz coś wartego polecenia ?

:
Kupiłem na wiosnę na Allegro. Nie potrafię na szybko wyszukać sprzedawcę u którego kupiłem ( jak będziesz chciał to pisz na PW to poszukam w domu dokumentów zakupu).
Podnośnik konstrukcyjnie jest podobny do tego http://allegro.pl/podnosn...2449038786.html

:
Tylko podnośnika nie zabierzesz w trasę Podnośniiki :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
W sumie racja, jednak przy moich czarnych wizjach, mam odczucie że ta centralna by się zaraz w czasie jazdy rozłożyła i moje 4 litery by wyleciały poza atmosferę. A podnośnik faktycznie dobra rzecz, bo naprawy robię raczej we własnym zakresie, i faktycznie z filtrem oleju wojowałem , a tak to by ułatwiło sprawę.

:
Nawet jak się rozłoży to najwyżej będziesz nią tarł o ziemię, no chyba, że zamontujesz ją odwrotnie :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Witam :-)
Może ma ktoś takową stopkę i mógł by zrobić zdjęcia i zwymiarować (chociaż miejsce mocowania,położenia sprężyny itp.)to człowiek by sobie dorobił bo z podnośnikiem hydraulicznym raczej jezdzić się nie da a jak się nie daj boże gumkę złapie wiem,że są sposoby ale nie zawsze w pobliżu są krawężniki :-/ ;-) i cegłę można znależć.Do smarowania łańcucha używam paleciaka.

:
No niestety smarowanie łańcucha jest bardzo upierdliwe. Dlatego też z tą nóżką cały pomysł. Piszą na aukcji, że nie dodają sprężyny, ciekawe czy da się coś dopasować i jak to się będzie trzymało kupy.

:
Odświeżę temat. Chciałbym sobie zrobić stopkę. Byłbym wdzięczny za jakieś foto miejsca i sposobu montażu od kogoś kto taką ma.

:
W mojej VT800 jest fabryczna , ale pewno nie będzie pasowała do waszych...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group