|
Lagi vt 700 c 1987 |
| Autor |
Wiadomość |
zenon407
Motocykl: Honda 700c 1987r
Wiek: 66 Dołączył: 04 Lut 2012 Posty: 398 Skąd: Ustka
|
Wysłany: 2024-06-19, 10:02 Lagi vt 700 c 1987
|
|
|
Zapomniałem jak włozyć tą mała spręzynę i tulejkę z kołnierzem.Jak ustawić prawidłowo? |
|
|
|
 |
mps13

Motocykl: VTX 1300 2009
Wiek: 56 Dołączył: 08 Sie 2012 Posty: 198 Skąd: Białystok
|
Wysłany: 2024-06-19, 11:58
|
|
|
| żadna z tych opcji. Wyjmij sztycę z lagi, załóż sprężynę i włóż spowrtotem sztycę do lagi. Będzie Pan zadowolony |
|
|
|
 |
zenon407
Motocykl: Honda 700c 1987r
Wiek: 66 Dołączył: 04 Lut 2012 Posty: 398 Skąd: Ustka
|
Wysłany: 2024-06-20, 09:05
|
|
|
| Cytat: | | załóż sprężynę i włóż spowrtotem sztycę do lagi. Będzie Pan zadowolony |
Dopiero teraz zauważyłem to na YT ale dalej nie wiem jak byc załozona ta tulejka z kołnierzem.Kołnierz w stronę liczników czy w stronę koła?
Kołnierz |
|
|
|
 |
mps13

Motocykl: VTX 1300 2009
Wiek: 56 Dołączył: 08 Sie 2012 Posty: 198 Skąd: Białystok
|
Wysłany: 2024-06-20, 16:14
|
|
|
| kołnierzem do dołu - w stronę koła (osi) |
|
|
|
 |
zenon407
Motocykl: Honda 700c 1987r
Wiek: 66 Dołączył: 04 Lut 2012 Posty: 398 Skąd: Ustka
|
Wysłany: 2024-06-22, 08:48
|
|
|
| Ok |
|
|
|
 |
|
|