Dziura w oponie = uszkodzona felga. Pomocy
Odpowiedz do tematu

: Dziura w oponie = uszkodzona felga. Pomocy
Miałam gwóźdź w oponie. Powietrze natychmiast uciekło. Motocykl stoi w garażu. Dzisiaj okazało się że w trakcie pompowania ucieka również w okolicy szprych. Motocykl przyjechał na przyczepie.
Nie wiem jak to wszystko zorganizować. Opona do wymiany ok, ale felga również?
Ma ktoś namiary na wulkanizatora motocyklowego z Warszawy?
Nie mam podnośnika :-/

:
Z okilcy szprych ucieka poniewaz jest detka dziurawa, te kola sa detkowe, wiec i detka do wymiany...

:
Ok ale jak to zorganizować. Terminy w inter motors na wymianę opony to dopiero za 2 tygodnie.
250 zł chcą za transport który mi mogą zorganizować. Trochę drogo z uwagi na to że mam do nich 7 km

:
Zadzwoń do nich mają pewnie terminy i własny transport. Ja nie miałem problemu dziś się umówiłem na środę co prawda na przegląd ale było miejsce.

Motorista

Edit. Pozostaje jeszcze sprawa zakupu opony i dętki

To nie było moje marzenie, ale zaskoczyło.

https://www.facebook.com/shadowontheroad/

:
pabloo pomoże szukaj go na forum. Ostatnio jak byłem u niego mówił, ze mają wyważarkę i zrobią Ci to spoko. Z której części Warszawy jesteś?

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Dobrze jutro zadzwonię. W planach miałam jechać na bazar do Łodzi ale już się pogodziłam z myślą że motocyklem nie wyjadę szybko :cry: a już na pewno nie w tym tygodniu :-(

:
Monika napisał/a:
250 zł chcą za transport który mi mogą zorganizować. Trochę drogo z uwagi na to że mam do nich 7 km

Bardzo drogo nawet.
Ja ostatnio u nas płaciłem 70 złociszy.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Mokotów okolice Gagarina

:
Puławska 229

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Warszawa i takie problemy? mieszkam na wsi i na 3 zakłady wulkanizacyjne 2 maja przystawki do opon motocyklowych, zadne specjalne motocyklowe zakłady, przystawka do normalnej standardowej maszyny i robota od reki a nie nie za 2 tygodnie. wymiana opon na 2 koła 100zł , po kija mieniac opone po gwoździu skoro jest dentka, wymiana samej dentki nie wystarczy?chyba ze opona w strzepach, ale po gwozdziu? no chyba ze to mostowiec był. Zapomniałęm dodac że sam zawiozłem koła które zdjołem bez pomocy podnosnika stawiając moto na stopce centralnej. Przepraszam dopiero zajazyłem ze post napisała Monika!!!

Ostatnio zmieniony przez swaldek 2018-09-05, 19:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie ma wyjścia trzeba czekać. Za wymianę opony będę płacić 120 zł

:
Monika napisał/a:
Nie ma wyjścia trzeba czekać. Za wymianę opony będę płacić 120 zł

Cosik drogawo :-/

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Nie masz znajomych , kto mógłby pomóc, zdjąc koło i podrzucic do zakładu , czekac tyle to sezon sie skonczy

:
No właśnie, nie ma nikogo w Wwie kto by to ogarnął? Koledzy rzucają tylko adresy zamiast podjechać i pomóc :-?

never as good as the first time
:
W Józefowie na wale miedzeszyńskim naprawiają od ręki jakbyś był zainteresowany to podam namiary. Ale najlepiej zdemontować koło z moto wcześniej.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group