Proszę o "OŚWIECENIE"
Odpowiedz do tematu

: Proszę o "OŚWIECENIE"
Posiadam HONDĘ SHADOW 1100 VT C z 2006 roku, sprowadzona z USA w 2008r. Przewaliłem chyba wszystkie strony w necie i nie mogę dojść "CO WŁAŚCIWIE MAM". Czy to jest SPIRIT czy SABRE - CZORT WIE? Pacjentka jest z 2006 roku, 5-cio biegowa i Pięknie gada. Proszę o jakieś sugestie i pomoc w ogarnięciu modelu - z góry Dziękuję.

:
Po takim opisie to raczej nikt ci nic konkretnego nie powie :mrgreen: daj jakieś zdjęcia numer vin...

:
VIN 1HFSC18066A00488

:
pokaż zdjęcie będzie łatwiej

Vin, który podałeś jest za krótki o 1 cyferkę, ale z tego co widzę to masz oznaczenie SC18 tylko rocznik mi nie pasuje bo one chyba były do 95r produkowane.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
robert001 napisał/a:
VIN 1HFSC18066A00488

1HF - Honda ameryka
SC18 - Shadow Spirit
0 - wersja nie na Kalifornię
6 - cyfra kontrolna
6 - rok produkcji
A - zakład produkcji Ohio
00488x - nr seryjny

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
VIN 1HFSC18066A000488 - teraz jest OK :oops:

:
garnett napisał/a:
SC18 tylko rocznik mi nie pasuje bo one chyba były do 95r produkowane.

No nie do końca. Niby zakończyli produkcję w 96 roku, ale przemyśleli sprawę i w 97 wznowili produkcję ale już tylko na USA itp. Na Europę nie było.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Cytat:
VIN 1HFSC18066A000488 - teraz jest OK :oops:

Napisałem Ci co to jest. Wstaw fotę, to zobaczymy czy się zgadza.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
To ma być takie moto.


Powinno być w kolorze NH1Z Gloss Black (czarny), lub PB356M Nova Blue (niebieski).

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
VINCheck® Results

VIN: 1HFSC18066A000488
VINCheck® Theft Record

VIN: 1HFSC18066A000488 has not been identified as a vehicle listed in the VINCheck® Theft Records.

VINCheck® is updated regularly as additional information is reported.
VINCheck® Total Loss Record

VIN: 1HFSC18066A000488 has not been identified as a vehicle listed in the VINCheck® Salvage Records.

VINCheck® is updated regularly as additional information is reported.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
: Proszę o "OŚWIECENIE"
OTO ONA

:
Z tego co napisał Todek wynika, ze sprzęt powinien być bez przygód - good news!

:
To właśnie TO :lol: :lol:

: Re: Proszę o "OŚWIECENIE"
robert001 napisał/a:
OTO ONA

Nic nie widać. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Fotka w sobotę - mam problem z jej wstawieniem, ale moje moto to odbicie foty wstawionej przez Kol Todek

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group