/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wezem od gaznika
Autor Wiadomość
bodzio1614 

Motocykl: vt500
Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: stargard
Wysłany: 2018-06-16, 21:13   Problem z wezem od gaznika

Witam koledzy pomocy.Chciałem ostatnio wymienić termostat w moim vt 500 odkręciłem zbiornik żeby mieć lepszy dostęp odłączyłem węże od kranika i teraz zonk bo przy składaniu zauważyłem jeden luźno latajacy waz motor muli nie wiem gdzie go wtyknac;( przy gaźniku mam 2 węże.Z tylu gaźnika połączone są dwa kawałki węża trójnikiem w jeden i od przodu jest drugi waz który tez jest połączony trójnikiem i na obydwu gaźnikach jest złączony w jeden ten tylny mam podłączony do kranika wraz z podciśnieniem z głowicy a co zrobić z tym wężem co jest od przodu gaźników od kierownicy ?
 
 
bodzio1614 

Motocykl: vt500
Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: stargard
Wysłany: 2018-06-17, 12:01   

Napiszcie proszę jak macie pozakladane wezyki od gaznikow chodzi mi o waz ktory trzymam w reku
 
 
bodzio1614 

Motocykl: vt500
Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: stargard
Wysłany: 2018-06-17, 19:08   

:-(to ten waz co trzymam w reku https://www.fotosik.pl/zdjecie/b4ed5652354731a1 i z gory waz nad dekielkiem lewego gaznika https://www.fotosik.pl/zdjecie/c56ffcc64ec2e9de ten co jest po srodku nie pierwszego zdjecia i na dole mam podlaczony pod kranik co z tym pierwszym wezem?
 
 
bodzio1614 

Motocykl: vt500
Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: stargard
Wysłany: 2018-06-18, 09:42   

no nic szkoda że nikt mi nie pomógł ale doszedłem do tego sam może ktoś też nie będzie wiedzieć to napisze mianowicie ten wąż ma luźno latać nie ma być do niczego podłączony
 
 
Stormwind 
Zbyszek


Motocykl: Shadow VT500C 1986
Wiek: 43
Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 109
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-06-20, 13:23   

od kranika to tam nie ma filozofii, jeden wąż z paliwem, drugi - cieniutki idzie do cylindra (otwiera podciśnieniem membranę). Jest też na kraniku "wolny" króciec, który puści paliwo jeśli membrana jest walnięta w kraniku...
Trójnik to potem, podaje paliwo z kranika na dwa gaźniki... Tak przynajmniej jest u mnie...

Edit: o tak jak w serwisówce:Kranik VT500c
_________________
LwG!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM