Opinie o oponach Avon
Odpowiedz do tematu

: Opinie o oponach Avon
Cześć,

W związku z tym, że przymierzam się do zmiany obu gum w moim cieniu zacząłem szukać oponek. I tu natrafiłem na problem: ile postów tyle opinii. :D Z tego co wyczytałem w kilku tematach na naszym forum oponki Avon są ogólnie polecane i uważane za dobre/bardzo dobre, a co dla mnie najważniejsze mają dobrą przyczepność. Niestety większość komentarzy jest sprzed kilku lat.
Dlatego chciałbym dopytać czy ktoś ma aktualne opinie o oponach firmy Avon?
Dodam, że zależy mi aby opona miała bardzo dobrą przyczepność na suchym i mokrym (na obecnych Bridgestonach zaliczyłem już jeden poważny ślizg na mokrym asfalcie i chciałbym tego uniknąć). Zużycie jest dla mnie drugorzędne, ponieważ nie robię rocznie dużo kilometrów. ;)
Korzystając z okazji zapytam: macie może namiary, gdzie można kupić Avony w dobrej cenie?

Nie wykluczam też innych producentów opon, także będę wdzięczny za każdą opinię,
Pozdro i LwG :)

:
Ja mam w goldasie avony cobra i są bardzo dobre, trzymają solidnie i są ciche co przy masie mojego maleństwa jest nie do przecenienia. Polecam

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
Ja również polecam te opony. Trzeci sezon na VTX 1800 i jest super.

Gawron
:
Mam od 3 sezonów Avon COBRA na przodzie, jestem zadowolony.
Teraz jako wynik mojego zadowolenia kupiłem też ten sam model na tył, chociaż jeszcze nie założona.

:
Jak najbardziej polecam Avon Cobra AV72 :ride:

I love to ride
I hate to arrive
:
Potwierdzam !

Mam komplet - od dwu lat przód, od trzech tył.
Metzeler ME80 wysiada ...

Z braterskim pozdrowieniem

Ksiądz
:
Komplet Avon Cobra w Valcu. Złego słowa nie powiem, chociaż w tym sezonie pierwszy raz poczułem problemy z trakcją przy ostrym odkręcaniu. Ale to już kolejny sezon.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
U mnie w VF750 na przodzie mam Avon Roadrunner. Opona na suchym b.dobra. Na mokrym w sumie na dłuższą metę nie miałem jak sprawdzić. Plusem w moim przypadku jest wysoki indeks prędkości.

-=ShadoW=-
:
Macie jakiś namiar , gdzie takie opony najkorzystniej kupić ?

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
na necie :mrgreen: robercik

:
opel3366, popatrz na sklepopon.com

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group