Problem z Vmax 125
Odpowiedz do tematu

: Problem z Vmax 125
Cześć,
mam problem. ostatnio naciągałem łańcuch oraz regulowałem linkę od gazu. Nie wiem czy to jest powodem ale teraz moto normalnie rozpędza się do 80 a później ma problem by dobić do 100. Normialnie zawsze było tak że rozpędzał się bez problemu do 110 i do 120 trzeba było przycisnąć.
Nie wiem co się dzieje, poradzicie coś?

:
Raczej mało prawdopodobne żebyś zepsuł coś regulacją łańcucha.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
własnie też mi się tak wydaje. natomiast tak jest. nie widziałem tego wcześneij teraz bardzo to odczuwam. jeszcze miałem taką sytuację niedawno że ktoś mi wywrócił motocykl na lewy bok i mógł tak całą noc lezeć, to moze mieć wpływ jakis?

:
To że motocykl leżał to nie ma wpływu na późniejsze osiągi.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Przy zabawie z łańcuchem nie wymieniałeś przypadkiem którejś zębatki?

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Zmniejsz naciąg łańcucha i powinno wrócić do normy. Jak jest napięty za mocno i dodatkowo go dosiadziesz napinając go dodatkowo niwelujesz wszelkie luzy które występują w układzie napędowym co sprawia że silnik nie ma czasu na rozbieg. Dodatkowo naciągając łańcuch napinasz też hamulec poprzez cofnięcie tylnego koła. To może powodować że po dodatkowym dociążeniu kierowca jedziesz na hamulcu :mrgreen:

:
lekko odświeżę temat, problemem było paliwo na orlenie. 3 różne orleny problem ten sam. zatankowałem na auchan, tesco, shell etc problem ustał ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group