Kupno VTX
Odpowiedz do tematu

: Kupno VTX
Witam.
W przerwie sezonowej chcę zamienić shadowa na VTX.
Gdzie na śląsku mogę pooglądać jakieś VTXy,jakiś godny handlarz, komis może ktoś widział jakąś na sprzedaż.

:
Pytanie jakiego szukasz modelu :thx:

mikus
:
Nie wiem :-D Na pewno VTX chciałbym retro najlepiej 1,8 ale nie mam sprecyzowanego, hamuje mnie budżet 20k tylko.
a i jak najmniej gadżetów, tylko sakwy + gmole :chytrusek:

:
z taką kwotą to raczej nastaw się na 1300. Można trafić przyzwoitą i dobrze ubraną.

:
Ubranie się dopasuje :-)
Wie ktoś coś o tym https://www.otomoto.pl/of...m-ID6yRHlD.html
Byłem na oko fajna :shock:

:
zaglądaj na VTX Polska tam często Forowicze wystawiają na sprzedaż
Jest jedna 1800 S z 2006 roku.

Suru
:
Będę brał 2003 1800 C jutro, jak będzie oki to chwalę się wieczorem :chytrusek:

:
toms napisał/a:
Będę brał 2003 1800 C jutro, jak będzie oki to chwalę się wieczorem :chytrusek:

Pamiętaj przy kupnie ZIMNA GŁOWA

:
Też powoli się rozglądam za innym motocyklem. Kasa to max 25 tyś zł. Po głowie chodzi mi goldas 1500 ale cruisery to jest to co mnie kreci i vtx 1800 też wchodzi w grę. Ogólnie chodzi mi o wygodę podróżowania we dwoje i dlatego mam dylemat.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
ahmed799, jeżeli masz dylemat do znajdź złoty środek - valkyrie. :lol:

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
:
Jazon, myślałem też o tym ale cena szokuje. VTX jest jakimś kompromisem cruiser ze znaczną mocą. Dokładnie model retro, najlepiej bym sie przejechał 1300 i 1800 aby sprawdzić jak to jeździ, a i chodzi też o wygode podróżowania mojej kobietki.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
Jeśli masz budżet 25000 to spokojnie znajdziesz Valkyrie w tym limicie.
A to naprawdę super maszynka łącząca zalety Goldasa i cruiserów.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
ahmed799 napisał/a:
Jazon, myślałem też o tym ale cena szokuje. VTX jest jakimś kompromisem cruiser ze znaczną mocą. Dokładnie model retro, najlepiej bym sie przejechał 1300 i 1800 aby sprawdzić jak to jeździ, a i chodzi też o wygode podróżowania mojej kobietki.


Jeździłem trzy sezony VTX 1300R.Teraz mam 1800C.Moi zdaniem wersje C czy to 1300, czy 1800 zupełnie inaczej (lepiej) sie prowadzą.Moim zdaniem szukaj wersji C , a "będziesz Pan zadowolony".

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
Jeszcze jedno wszystkie 1800 były na wtrysku i z hydraulicznymi popychaczami zaworów?

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
ahmed799 napisał/a:
Jeszcze jedno wszystkie 1800 były na wtrysku i z hydraulicznymi popychaczami zaworów?


Na wtrysku tak. Ale bez hydrauliki, w VTX 1800 zawory reguluje się jak w "maluchu". :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group