Co to, może ktoś wie?
Odpowiedz do tematu

gniew1
[Usunięty]
: Co to, może ktoś wie?
Zastanawiałem się nad tym co to może być. Może jakieś mocowanie do podpórek do sakw albo coś w tym stylu. Może wiecie do czego to służy?













Z góry dzieki :thx:

:
Prawdopodobnie są to mocowania do siatki morocykolwaj na bagaznik.

gniew1
[Usunięty]
:
Oooo, o tym nie pomyślałem. Może faktycznie, to jest to.

Dzięki :thx: :mrgreen:

Sub
[Usunięty]
:
Hmmm... Sam zastanawiałem...

A to zapięcie w na kluczyk to na kask?

gniew1
[Usunięty]
:
Tak, to zapięcie jest do kasku.

:
A ja takiego zapięcia u siebie nie mam :(

Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
Olucha
[Usunięty]
:
Ktos w ogole korzysta z tego zapiecia na kask? ;-)

gniew1
[Usunięty]
:
Ja jeszcze z tego zapięcia nie korzystałem i raczej nie będę korzystał, chociaż kto wie?

Do tej pory po prostu wieszałem kask na kierownicy, oczywiście tylko w miejscach w których wydawało mi się że nikt nie rąbnie mojego orzeszka.

:
Moim zdaniem to zapięcie na kask jest do kasku drugiego dla pasażera.Jak po kogos smigasz to sobie tam drugi kask zapinasz. :-D

gniew1
[Usunięty]
:
AJK, niezły z Ciebie kombinator :mrgreen: , może masz rację :thx:

:
AJK napisał/a:
Moim zdaniem to zapięcie na kask jest do kasku drugiego dla pasażera.Jak po kogos smigasz to sobie tam drugi kask zapinasz. :-D




Wydaje mi się, że nie bardzo. Jeśli zapniesz tam kask to podczas jazdy będzie uderzał o koło, wahacz itd. i po przejażdżce może już nie być taki ładny :mrgreen: To jest zapięcie służące do przypięcia kasku podczas postoju, żeby można było np. skoczyć do pubu na piffko bez targania ze sobą kasku. Nie bez powodu to zapięcie jest z lewej strony - jak moto stoi, jest przechylone i jak zapniesz kask, to może sobie wisieć. Oczywiście i tak będzie o coś oparty ale na pewno będzie lepiej, niż gdyby to było z prawej strony.

Say no to slow.
Sub
[Usunięty]
:
Hmmm... no tak ale o co zapinasz? O paseczek? To za bezpieczny nie jest... :-/

gniew1
[Usunięty]
:
Tak, o paseczek. :mrgreen:

Dla złodzieja to żaden problem. :-(

:
Większość kasków jest wyposażona w niewielkie, metalowe ucho specjalnie stworzone do tego celu ;-) Mam taki model kasku jak poniżej a na pasku widoczne jest to metalowe ucho:




Say no to slow.
gniew1
[Usunięty]
:
Roadrunner napisał/a:
Większość kasków jest wyposażona w niewielkie, metalowe ucho specjalnie stworzone do tego celu ;-) Mam taki model kasku jak poniżej a na pasku widoczne jest to metalowe ucho:



Obrazek








Dzięki za info. :thx:

Co nie zmienia faktu, że dla złodzieja to żaden problem :cry:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group