Wybór kapci dla wdowy
Odpowiedz do tematu

:
markiz70, może i słabo ale forum przekopałem a twojego tematu nie znalazłem. W każdym razie poczytałem i zostaję przy rozmiarach zalecanych przez producenta. Zbyt wielu opcji nie mam więc pomóżcie coś wybrać z poniższych pozycji.

Przód:
- Dunlop F24 110/80-19 59 S TT
- Bridgestone G 515 110/80-19 59 S TT M/C

Tył:
- Metzeler ME880 160/80/16
- DUNLOP K177 160/80B16 75H TL

:
Ja jestem umówiony na poniedziałek na wymianę. Przód i tył Metzeler Marathon ME880. Po wszystkim dam znać jak jest.

:
petek, a gdzie dorwałeś komplet tych metzelerków?? Tył znalazłem w kilku sklepach ale przód w rozmiarze 110/80/19 jest chyba nie do znalezienia :(

:
U mnie przód 120 na coś tam 17 cali. Komplet mieli na Jagiellońskiej. Moto gumy czy jakoś tak.

:
petek, to sprawa wyjaśniona w twoim rozmiarze metzelerki dostępne w kilku miejscach :(

:
Opony wymienione. Jakbym cały motocykl wymienił. Składa się wreszcie do zakrętów - jeszcze delikatnie, bo gumy się musza dotrzeć, ale co najważniejsze jedzie prosto jak puszczę kierownice. Stare opony były od nowego, wiec już czas najwyższy był na wymianę. Co ciekawe mimo 11 lat nie byly nawet spękane. Były to Bridgestone Excedra. Teraz mam Metzelery Marathony 880.

:
petek, u mnie też opony założone już kupę czasu, jutro jadę na zmianę. Tył Metzeler Marathon 880, przód też Metzeler ale modeł niestety inny, chociaż też polecany jako oponka godna uwagi.

:
Różnica na pewno będzie kolosalna - tak jak u mnie. Nie ma Marathonów w Twoim rozmiarze, bo takich nie produkują, czy nie ma w sprzedaży?

:
petek, z tyłu mam nowiutkiego marathona, na przód nie znalazłem nigdzie wzmianki o takim rozmiarze :( i dlatego poszedł metzeler tourance next

:
No i elegancko. Tourance podobają mi się z wyglądu. Moim zdaniem są ładniejsze niż Marathony. Jak wrażenia z jazdy? Nowy motocykl się zrobił?

:
petek, oj tak. Niby oponki nie były jakieś tragiczne zużyte (tylko wiekowe) ale po wyjeździe od mechaniora inny motocykl. Nowe oponki kleiły się do mokrego asfaltu lepiej niż stare w piękną pogodę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group