ssanie
Odpowiedz do tematu

: ssanie
Mam taki problem, moje ssanie zachowuje się tak, jakby działało tylko trochę. Kiedy przeciągnę dźwignię do końca to mam wrażenie, że działa słabo i muszę dodać trochę gazu żeby zimny motor zapalił. Czy jest jakaś regulacja ?

:
Kriss a jesteś pewny ze jak wyciągniesz ssanie to ani odrobiny nie wraca ?

Yarom
w trasie można i wielbłądowi pomachać
:
tak jestem

:
Trzeba zobaczyć czy linki wciągają o odpowiednią wartość tłoczki od ssania w gaźnikach.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
motor miał wymieniany rozrząd i kalibrowane gaźniki, po przyprowadzeniu z warsztatu ssanie przestało działać. Tak się naprawia motory w Olsztynie.

:
Jak masz możliwości i zacięcie, wyjmij gaźnik i obejrzyj dokładnie czy i jak działa zawór ssania. wykręć go, sprawdź jego stan, czy chodzi luźno, czy sprężyna jest ok itp. Ja to nie pomoże, to może masz gaźnik brudny/zatkany.

b74

:
Oj nie przejmuj się . Mi kiedyś w ASO w wawie naprawiali kierunki. Po powrocie do domu sygnał nie działał, wiec już za to się sam zabrałem i znalazłem urwany przewód przy przełączniku włączniku.

i will never fall again
:
To że musisz dodać trochę gazu przy rozruchu nie oznacza że ssanie nie działa. Sprawdź jakie są obroty z wyciągniętym ssaniem i bez. Różnica powinna być wyraźna. Jeżeli tak jest, to działa.

<-VT1100C2<-WSKM06B3<-WSKM06B1
:
Mam podobne obiawy,czy problem został rozwiązany?Znalazłeś przyczynę?

:
U mnie przyczynę znalazł Maruda . Objawy podobne do opisanych Podczas ssania musiałem dodawać gazu bo motocykl mi gasł a po wyłączeniu ssania motocykl również gasł i nie mogłem wyregulować obrotów.
Okazało się że linka od ssania była tak zanieczyszczona w pancerzu , że ani ona dobrze nie otwierała a już z zamykaniem ssania było różnie. Wyczyszczenie linki pomogło w 100 %

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group