AliExpress - 11 listopada - DOROCZNA WIELKA WYPRZEDAŻ
Odpowiedz do tematu

:
bogdi napisał/a:
a ja zamówiłem h4 led-jak dojdą i założę to opiszę - czy było warto, 600 nie grzeszy jakością światła :(


Które te H4ki kolego zamówiłeś? Kopsnij jakiś link, bo i ja noszę się z zamiarem zakupu ledówek.
A może któryś z kolegów już ma jakieś, które przetestował i mógłby polecić.

I może jakieś H7ki do autka?? :)

:
Mam i testowałem tą H4:
https://pl.aliexpress.com/item/Hi-lo-Dual-Beam-H4-LED-Motorcycle-Headlight-Kit-32W-3000lm-3-COB-Chips-Bike-Head/32739116089.html?spm=2114.13010608.0.0.LEPgw7

H7 zamówiłem takie - przyszły, załączone i świecą jak głupie :-) :
https://pl.aliexpress.com/item/32W-super-brightness-H7-CREE-LED-Headligh-Auto-headlamp-Car-LED-Kit-2800LM-DRL-light-9005/32603542329.html?spm=2114.13010608.0.0.7APtcR

Złego słowa na dzień dzisiejszy o nich nie mogę powiedzieć...

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
to takie

po recenzji kolegi, który "zajmuje się" ozdabianiem motocykli ;), czyli robi z nich choinki :)

:
a może zamówił ktoś zestaw H7-demek i jedną ma na zbyciu do odsprzedaży? :mrgreen:

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Fatum napisał/a:
a może zamówił ktoś zestaw H7-demek i jedną ma na zbyciu do odsprzedaży? :mrgreen:


Ja będę miał... kupiłem zestaw 2 sztuki, a potrzebuję jedną :-)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Piwek napisał/a:
Fatum napisał/a:
a może zamówił ktoś zestaw H7-demek i jedną ma na zbyciu do odsprzedaży? :mrgreen:


Ja będę miał... kupiłem zestaw 2 sztuki, a potrzebuję jedną :-)


no i wszystko :-D dogadamy się w jakiś wtorek, może nawet najbliższy, jak w końcu grafik pozwoli, bo dawno mnie nie było...

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Fatum napisał/a:
Piwek napisał/a:
Fatum napisał/a:
a może zamówił ktoś zestaw H7-demek i jedną ma na zbyciu do odsprzedaży? :mrgreen:


Ja będę miał... kupiłem zestaw 2 sztuki, a potrzebuję jedną :-)


no i wszystko :-D dogadamy się w jakiś wtorek, może nawet najbliższy, jak w końcu grafik pozwoli, bo dawno mnie nie było...

Deal.

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
arturro napisał/a:
Zobaczymy ile to warte :)


moje doświadczenia z Fodsports

never as good as the first time
:
h4 led założone, różnica, duża, teraz coś widzę ;), nie ma różnicy, wolne i normalne obroty, jedynie vt600 nie jest pod to przygotowana, ma za mała obudowa aby wszystko upchać, przetwornicę musiałem dać poza lampą :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group