AliExpress - 11 listopada - DOROCZNA WIELKA WYPRZEDAŻ
Odpowiedz do tematu

:
Generał napisał/a:
Interesuje mnie coś takiego
Czy warto sobie tym zawracać głowę i ciekawe czy 11 listopada też to obejmie?

Towar już był wyprzedany i nie można go było kupić. Zanadybyłem inną popierdółkę. Zapłaciłem poprzez Przelew24. Przeliczyło 4,083 za 1 dolara, więc taniej niż można kupić USD w kantorach.

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
yanucha napisał/a:
Generał napisał/a:
Interesuje mnie coś takiego
Czy warto sobie tym zawracać głowę i ciekawe czy 11 listopada też to obejmie?

Towar już był wyprzedany i nie można go było kupić. Zanadybyłem inną popierdółkę. Zapłaciłem poprzez Przelew24. Przeliczyło 4,083 za 1 dolara, więc taniej niż można kupić USD w kantorach.

Zakupiłem na tej aukcji wystawione 11-11-2016 były za 71.24$, a ja po rabacie (rabat 2$ za zakupy powyżej jakieś kwoty, ale już nie pamiętam jakiej) zapłaciłem 69.24$, czyli 69.24$ x 4,083pln = 282.71pln.
We wcześniejszym poście wstawiłem tylko przykładowy link, trzeba było po prostu poszukać innej aukcji.
Dwóch kolegów ma ten model i sobie chwalą, dlatego ja też się zdecydowałem. A jak się będą sprawować to wyjdzie w "praniu". Ja zakupiłem dla siebie i plecaczka.

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
Generał napisał/a:

Zakupiłem na tej aukcji wystawione 11-11-2016 były za 71.24$, a ja po rabacie (rabat 2$ za zakupy powyżej jakieś kwoty, ale już nie pamiętam jakiej) zapłaciłem 69.24$, czyli 69.24$ x 4,083pln = 282.71pln.
We wcześniejszym poście wstawiłem tylko przykładowy link, trzeba było po prostu poszukać innej aukcji.
Dwóch kolegów ma ten model i sobie chwalą, dlatego ja też się zdecydowałem. A jak się będą sprawować to wyjdzie w "praniu". Ja zakupiłem dla siebie i plecaczka.

Tu fajnie trafiłeś bo uchwyt jest metalowy. Ja niestety mam plastik i już jeden pękł przy niskiej temperaturze :-( Generalnie urządzonko jest ok. Przy 4 szt. parowanie jest trochę pracochłonne, ale przy dwóch to luzik. No i z minusów to te małe przyciski - weź i traf ;-)

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Jerson napisał/a:
No i z minusów to te małe przyciski - weź i traf

Po paluszku, po paluszku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
a ja zamówiłem h4 led-jak dojdą i założę to opiszę - czy było warto, 600 nie grzeszy jakością światła :(

:
A ja zakupiłem zestaw zegarek + termometr na kierę za 8,88 EUR + tempomat uniwersalny za 0,57 :oops: - jak dojdzie zobaczymy co i jak :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Zegarek zakupiłem ponad rok temu i działa do dzisiaj :-D

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
Generał napisał/a:
Jerson napisał/a:
No i z minusów to te małe przyciski - weź i traf

Po paluszku, po paluszku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak to mnie uczyli sikać do kibelka :evilek:

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Ja na spontanie zanabyłem to Nawigacja GPS Od Aliego jakiś kupon jeszcze dostałem i sumarycznie navi wyszła mnie nieco ponad 360zł ;-) Na Alledrogo widzę takie za ok 700-800zł.
Zobaczymy ile to warte :)

Pozdrawiam,
Arturro
:
arturro napisał/a:
Ja na spontanie zanabyłem to Nawigacja GPS Od Aliego jakiś kupon jeszcze dostałem i sumarycznie navi wyszła mnie nieco ponad 360zł ;-) Na Alledrogo widzę takie za ok 700-800zł.
Zobaczymy ile to warte :)


Jak będziesz już miał napisz jakąś recenzję bo sam się nad taką zastanawiam.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks napisał/a:
arturro napisał/a:
Ja na spontanie zanabyłem to Nawigacja GPS Od Aliego jakiś kupon jeszcze dostałem i sumarycznie navi wyszła mnie nieco ponad 360zł ;-) Na Alledrogo widzę takie za ok 700-800zł.
Zobaczymy ile to warte :)


Jak będziesz już miał napisz jakąś recenzję bo sam się nad taką zastanawiam.

No Ty jako pierwszy nawigator musisz mieć porządny sprzęt :mrgreen: :-)8 :mrgreen: :-)8

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
Generał napisał/a:
No Ty jako pierwszy nawigator musisz mieć porządny sprzęt


Mam bardzo porządny sprzęt tylko nawigacje kapryśną :mrgreen:

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks napisał/a:
Generał napisał/a:
No Ty jako pierwszy nawigator musisz mieć porządny sprzęt


Mam bardzo porządny sprzęt tylko nawigacje kapryśną :mrgreen:

Faktycznie, nawigację masz kapryśną.
A o sprzęcie nie będę się wypowiadał :-)8 :-)8 :-)8

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
:
a ja coś ?? -namieszałem, zabrał mi z karty "pełną" kwotę ? - fakt, że to różnica niecałych 4$, ale ??? - pozostaje jakiś niesmak :(

:
Dzisiaj dostałem paczuszkę od przyjaciela zza Uralu. No i niestety łapy celnika przemacały mi paczuszkę. Na szczęście to był kijek do xaiomi więc zakleili taśmą Poczta Polska i opieczętowali - waga paczki wzrosła o 1 gram, nie wiem czego mi tam dosypali.

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group