AliExpress - 11 listopada - DOROCZNA WIELKA WYPRZEDAŻ
Odpowiedz do tematu

:
yanucha napisał/a:
Czy ktoś z Was płacił dolarami z konta walutowego?


Ja bym nie ryzykował ...
Osobiście płacę w Euro z karty prepaid.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
garnett napisał/a:

Za duże ryzyko. Im większa i cięższa paczka to jest większa szansa, że celnicy do niej zajrzą i dowalą VAT i Cło a wtedy cena wychodzi prawie taka sama jak kupić w PL.

Ja.miałem info że było w urzędzie celnym i leżało tam z tydzień, paczka warta 10$ :-(

never as good as the first time
:
a co do wartości to jakieś mamy granice do cła??
kto się zna ;) ??

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
garnett napisał/a:
GhoustDragon napisał/a:
A może by tak skrzyknąć się i coś grupowo zakupić?


Za duże ryzyko. Im większa i cięższa paczka to jest większa szansa, że celnicy do niej zajrzą i dowalą VAT i Cło a wtedy cena wychodzi prawie taka sama jak kupić w PL.


Po drugie co mieli byśmy niby zamówić grupowo ??

Co do konta dolarowego, to nie ma sensu.
Płaci się ze swojego konta złotówkowego, a przeliczenie jest robione od razu w po BARDZO akceptowalnym kursie...

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
MARQ napisał/a:
a co do wartości to jakieś mamy granice do cła??
kto się zna ;) ??


20USD
Chińczyk i tak na deklaracji zaniży wartość przesyłki do ok 30% wartości ale jak prześwietlą i coś do wartości nie będzie celnikom pasować to poproszą Cie o przysłanie potwierdzenia przelewu.

Co do płacenia to bardzo wygodny jest PayPal

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
wpadłem właśnie na taki link

:
ale lubisz utrudniać sobie życie :-)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
oj bo Garnett zaczął straszyć tym jednym procentem brakującym do twoich 99. ;)

teraz coś już niby wiem - poniżej 50$ powinno być ok - o ile służby na rentgenie nie zobaczą kosmicznej technologii za grube miliony...

kilka udostępnionych foto
https://goo.gl/photos/tGRvfjn7TsppQYWcA
:
MARQ napisał/a:
oj bo Garnett zaczął straszyć tym jednym procentem brakującym do twoich 99. ;)

teraz coś już niby wiem - poniżej 50$ powinno być ok - o ile służby na rentgenie nie zobaczą kosmicznej technologii za grube miliony...


Kupowałem na aliexpresie lunetę do wiatrówki 80 USD (luneta do wiatrówki - sprzęt militarny, żadnego cła, podatku ani grupy antyterorystycznej nad ranem), zestaw V6 dla siebie i szwagra też kosztował koło 75 USD, kupowałem oddzielnie - też bez problemu.
Teraz coraz częściej robię u nich zakupy - właśnie dziś odbieram ładowarkę i zestaw baterii do xiaomi.
Reasumując - naprawdę musiałbyś mieć potwornego niefarta, poza tym nais przyjaciele o małych żóltych rączkach dobrze wiedzą jak opisywać paczki - gift i zaniżona wartość zakupu.
Wiadomo jak coś kosztuje 500 USD nie napiszą, ze sprzedali za 20 USD - wszystko w ramach rozsądku.

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Siemka.
Ja tez często robię zakupy na aliexpresie od elektroniki poprzez inne gadżety i nigdy nie miałem problemów z cłem czy z opodatkowaniem.
Pozdrawiam.
http://zakupyzchin.pl/zak...ress-a-clo-vat/

Kanat
:
Przelew mi nie działa w dniu dzisiejszym :-(

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Może (myślę , że na pewno :lol: ) jest ktoś bardziej biegły w szukaniu na tym Ali..bo nie mogę znaleźć rolki , a właściwie całego urządzenia do "satynowania metalu" - bez szlifierki . Jakby cena dobra..to byłbym zainteresowany takim narzędziem , gdyby oczywiście ktoś pofatygował się i poszukał z pozytywnym skutkiem :thx:

Życie jest piękne , ale oglądane zsiodła z V-ką między nogami
:
PIWEK - płacę u nich kartą kredytową i TO DZIAŁA i ponoć najbezpieczniejsze ???, h4 led zamówione :)

:
Najbezpieczniejsze z możliwych opcji jednak były Przelewy24, dane kart płatniczych już nie raz od nich wyciekły. Można płacić wirtualną kartą, o na pewno jest bezpieczne.

:
Przelewy działają, zamówienia poszły...
...takie info dla tych, co mi zlecenie dali :-)

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group