/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Uchwyt linki prędkościomierza -ktoś chętny?
Autor Wiadomość
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-09, 09:51   Uchwyt linki prędkościomierza -ktoś chętny?

Witam

Panowie będę zmieniłem w moim moto uchwyt linki prędkościomierza (Ten co jest zamocowany w przednim błotniku,ja miałem jakiś plastykowy) na aluminiowy.Dowiadywałem sie ile taka żecz będzie kosztować to powiedziano mi że około 40$+przesyłka czyli około 200zł.Szukałem ,szukałem i znalazłem.Gościu zrobi mi taki uchwyt na obrabiarce CNC.Jeżeli ktoś chętny to pisać .Kosztuje to mnie około 40-50zł .Według mnie to niedrogo (powiedział mi że to cena praktycznie za materiał, a za robote to nie liczy Dla mnie bomba -mała żecz a cieszy.Ktoś chętny pisać mój dres: gkaleta @op.pl lub dzwonić 509932723.

Załączam namiary jaki uchwyt będę dorabiał; http://cgi.ebay.com/ebaym...50462&viewitem=
 
 
Krzysztof7712 


Motocykl: Shadow VT1100C SC32 1996r
Wiek: 46
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 317
Skąd: Krosno
Wysłany: 2009-02-11, 18:31   

hejka a do którego moselu shadowki bedzie pasował???????? czy do mojej byłby?
 
 
 
Sub
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-12, 12:22   Re: Uchwyt linki prędkościomierza -ktoś chętny?

grzegorz napisał/a:
Witam powiedziano mi że około 40$+przesyłka czyli około 200zł.




Na tej aukcji jest opcja "Make Offer", wiec moja rada: zaproponuj na początek mniejsza kwotę np. $15. Z doświadczenia wiem, że można kupić w ten sposób sporo taniej! Poza tym gość sprzedaje inne drobiazgi do HONDY więc może jak ktoś się podłączy do wspólnej paczki to wyjdzie jeszcze taniej... ;-)



Krzysztof7712 napisał/a:
hejka a do którego modelu shadowki bedzie pasował? czy do mojej byłby?


Bedzie pasował do:

VT750 SHADOW & ACE

VT1100 SHADOW & ACE

750 MAGNA

i innych cruiserów Honda z plastikowymi uchwytami...



Powodzenia :!:
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-16, 08:24   

Panowie ja będę zmieniał plastykowy uchwyt na aluminiowy, znajomy dorabiał taki do Yamahy Drag Star zamieszczam zdjęcia;http://www.garnek.pl/gkaleta/4361573/uchwyt-linki-yamaha-drag-star-v

Ja dorobię też do swojego moto tak jak pisałem koszty raczej niewielkie ok 40-50 zł ,mała żecz a cieszy .Uchwyt można dorobić do każdego modelu motocykla który ma plastykowy uchwyt .Nie ma problemu .Ja przygotuje projekt uchwytu w programie CAD-owskim (muszę znać wymiary np.rozstaw otworów w błotniku albo przynajmniej mieć zdjęcie starego uchwytu),następnie podsyłam go gościowi który pracuje na obrabiarce CNC i on wykonuje taki uchwyt.Na uchwycie można wygrawerować dowolne logo, napis albo nick (przykład jest napis yamaha na przedstawionym na zdjeciu uchwycie).Czas wykonania z tego co wiem to około tygodnia.Jezeli ktoś z państwa jest zainteresowany to dzwonić nr.tel 509932723, lub pisać gkaleta@op.pl

A tak przy okazji może ktoś chce kupić niedrogo nowe spacerówki ;http://www.garnek.pl/gkaleta/4429942/spacerowki-mc-enterprises-hond
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM