taki drobiazg...
Odpowiedz do tematu

: taki drobiazg...
Witam

Z przełącznika migaczy odpadł z mojej niuni taki drobiazg: ten maleńki pizdryczek który przełącza i "wyciska" migacze pod naciskiem kciuka. Naciskanie wystającego kawałka blaszki nie jest wygodne, a bywa, że i bolesne hehe. Myślę, że wiecie o co mnie chodzi. Nie mogę nigdzie ale to nigdzie go znaleźć, coby nabyć go drogą kupna.

Ma ktoś z szanownych shadomaniaków pomysł, gdzie to mogę dostać? Bo sam już wyczerpałem pomysły i jestem bezradny:|

pozdrawiam, waff

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
Może coś z tego wybierzesz: http://moto.allegro.pl/se...rec=0&country=1 a tańsze tu: http://moto.allegro.pl/it...50_250_251.html

Myślę że samego "bzdetka" nie dostaniesz, ale można coś zaadoptować.

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
Kefir
[Usunięty]
:
A może by pobawić się modelinką "epoxy"?? :-)8 Będzie chyba lepsze niż blaszka :twisted:

wielo
[Usunięty]
:
zdecydowanie przedmowca ma racjealbo modelinka albo samodzielnie zadoptowany kawałek plastiku wklejony na jakis klej,jest ich sporo na rynku np poxipol

:
Wiem... wiem - adaptacja czegoś tam metoda chałupniczą najlepsza będzie. Miałem tylko nadzieję (niewielką co prawda), że taki pizdryczek da się gdzieś kupić. Stąd moje zapytanie:)

pozdrawiam, waff;)

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
Waffen mam takie cudo z mojej starej Jawy. Wyślij mi nadres na PW to Ci wyślę. :chytrusek:

:
renegade... jak byś mógł podać na pw maila, to wyślę jakąś fotkę, o co dokładnie chodzi aby nie było niejasności - będzie widać, czego NIE MA :-D

z góry wielkie dzieki :thx:

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
: Re: taki drobiazg...
waffen.sch napisał/a:
Witam

Z przełącznika migaczy odpadł z mojej niuni taki drobiazg: ten maleńki pizdryczek który przełącza i "wyciska" migacze pod naciskiem kciuka. Naciskanie wystającego kawałka blaszki nie jest wygodne, a bywa, że i bolesne hehe. Myślę, że wiecie o co mnie chodzi. Nie mogę nigdzie ale to nigdzie go znaleźć, coby nabyć go drogą kupna.

Ma ktoś z szanownych shadomaniaków pomysł, gdzie to mogę dostać? Bo sam już wyczerpałem pomysły i jestem bezradny:|

pozdrawiam, waff




Witam. Miałem ten sam problem u siebie- klejenie i lutowanie nic nie dało a na zakup nie było czasu i środków :mrgreen: Nie wytrzymałem i pospawałem "migomatem", pilnikiem zdjąłem nadmiar(u mnie pękł w obudowie), poskładałem i... działa jak nówka sztuka :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group