/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: GhoustDragon
2016-08-05, 06:38
Kancelaria Odszkodowawcza Salutaris
Autor Wiadomość
lukaszek_96 

Motocykl: Black Widow 750 2002r.
Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-04, 15:42   Kancelaria Odszkodowawcza Salutaris

Witam Serdecznie. Nie udzielam się na forum zbytnio, wszystko w porządku ze mną i moją maszyną. Rozwijam się zawodowo, pomagam ludziom po wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, poślizgniecia, błędy lekarskie. Kancelaria powstała 9 lat temu, szczyci się dużym szacunkiem na rynku, a projekt w którym uczestniczę założył mój przyjaciel. Jak działamy? Co najważniejsze nie idziemy na ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, ponieważ w sądzie można wywalczyć 40% i więcej odszkodowania. Mamy po to 70 prawników i adwokatów, by wywalczyli jak najwięcej się da dla naszych klientów. Nie pobieramy ŻADNYCH opłat na żadnym etapie sprawy, dopiero od wygranego odszkodowania pobieramy prowizję. Nie wiem, czy wiecie, że kazdy pojazd ubezpieczony OC jest ubezpieczony na kwotę 5 milionów Euro? Towarzystwo ubezpieczeń nie dopuszcza nas do tych pieniędzy, zasłaniając się NNW. Sprawy są wazne jeśli chodzi o sprawę delikatną (zderzenie, w szpitalu poniżej 7 dni) 3 lata natomiast sprawy karne, powyżej 7 dniw szpitalu to jest 20 lat na załatwienie tej sprawy. Jestesmy baardzo skuteczni mamy 98% spraw wygranych. 2 % brakujące to sprawy również wygrane, poniżej 50% tego, czego oczekiwaliśmy. Czyli przez 9 lat nie przegraliśmy żadnej sprawy. 5000 osób pomogliśmy, kilkadziesiąt milionów odzyskane dla klientów. Może ktoś zna kogoś, komu się stała krzywda? Czasu nie zmienię, ale mogę pomóc w życiu po wypadku, rehabilitacji. Mój nr telefonu to 519 562 504. Jestem do Waszej dyspozycji. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze! Łukasz Wróblewski.
 
 
Japa 


Motocykl: VN1600 Nomad '07, był VT 600C '89
Wiek: 50
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 966
Skąd: Ostrowiec Św. / TOS
Wysłany: 2016-08-05, 01:09   

jesli mozna tak nieco być może zartobliwie i nieco offtopic to po przeczytaniu coś takiego mi sie przypomnialo :mrgreen:
 
 
 


Wysłany: 2016-08-05, 09:51   

Oczekuje na akceptację
 
 


Wysłany: 2016-08-05, 10:07   

Oczekuje na akceptację
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM