Dolna śruba goleni VT700C (problem z wykręceniem)
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki, pozdrowie :) :toast:

:
Jutro będę zmieniał uszczelniacze i olej, ale nie mam klucza dynamometrycznego. Z jaką siłą dokręcić górną nakrętkę?

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
jak nie masz klucza to dokręc do oporu i nie poprawiaj mocniej bo uszkodzisz gwint. z wyczuciem. pozdrawiam.

:
Jeszcze jedno pytanie :) Jak rozpoznać którą stroną montować te uszczelniacze gumowe :-/

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
Zobacz przy wyciąganiuwyciąganiu i tak samo zamontuj. Ze zdjęcia widzę że sprężynka ma być od góry widoczna.

:
Tak właśnie chcę zrobić, ale nie wiem kto tam przede mną łapki wsadzał.

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
No i zrobione :) U mnie nie było żadnych problemów z odkręceniem dolnej śruby w ladze. Musiałem tylko kupić porządnego imbusa i po sprawie. Co mnie zdziwiło że w "cieknącej" ladze było dużo więcej oleju i pod większym ciśnieniem niż w ladze "suchej" Największy problem to dobić 0.4 powietrza, przynajmniej z moją pompką. Będę musiał pokombinować z jakąś rowerową.

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
Leje się motula 20 bez pompowania i jest super

:
O widzisz Maruda, ja trzymałem się serwisówki i zalałem 10. Pojeżdżę i potestuję, najwyżej w następnym sezonie zrobię tak jak mówisz.

Pozdrawiam
Maciek


I want to break free !
:
Maruda ma rację. motul 20w albo belray20w. w srodę zalałem takim lagi w motocyklu. jest bajka. nie trzeba nic pompować. a zawieszenie super chodzi.

:
Witam
Jakie i od kogo polecacie kpl uszczelniaczy(te zew też ,,zgarniacze" ) do lag ?
Muszę wymienić kpl
Honda shadow spiryt 750 2003 r
Nr vin JH2RC44553M709085
Pozdrawiam

:
Witam
Przepraszam przy okazji potrzebuję też zestaw naprawczy do
pompy hamulcowej przód
Wycieka płyn hamulcowy po tłoczku
Jakieś sugestie propozycje ?
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group