Demontaż - elementy różne...;)
Odpowiedz do tematu

:
Ad1. Myślę że bezpieczniki mogą być jak w VT w przedniej lampie. W zamkniętej obudowie przypominającej przekaźnik.



Ad2. Na pewno nie jest to normalne. Sprawdź stan wtyczek przy włączniku ew. sam włącznik przy klamce.

:
renegade26 napisał/a:
Ad1. Myślę że bezpieczniki mogą być jak w VT w przedniej lampie. W zamkniętej obudowie przypominającej przekaźnik.



Ad2. Na pewno nie jest to normalne. Sprawdź stan wtyczek przy włączniku ew. sam włącznik przy klamce.




Dzięki - w sobotę zerknę do garazu. :-)8 :thx:

Sub
[Usunięty]
:
Pytanie do posiadaczy oslonki chlodnicy z nierdzewki: czy montuje sie ja na oslone plastikowa (oryginalna), czy najpierw trzeba ja zdemontowac? Moze niepotrzebnie sie mordowalem ze zdjeciem tej plastikowej... :koso:

:
sublime napisał/a:
Pytanie do posiadaczy oslonki chlodnicy z nierdzewki: czy montuje sie ja na oslone plastikowa (oryginalna), czy najpierw trzeba ja zdemontowac? Moze niepotrzebnie sie mordowalem ze zdjeciem tej plastikowej... :koso:




Ja zakładam jedna na drugą , tylko musiałem zrobić dwa otworki po bokach do zamocowania i wtedy musiałem poluzować ta plastikowa żeby chłodnicy nie zachaczyc. :-D

:
Osobiście zapodałem sobie chromowaną osłonę z Kuźni Motocyklowej, którą zakłada się bezpośrednio na oryginalną plastikową. Nowa osłona jest z otworami, ale jest tak dopasowana, że na chwilę obecną nie ma nawet potrzeby przykręcać jej śrubkami :chytrusek:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
No i znalazłem.Bezpieczniki w VF750S sa pod siedzeniem.Światełka zrobiłem ale z hamulcem przednim dalej stoje w miejscu....tuptuptup...brak shematu elektryki :-/ nie ma napięcia na wyłączniku klamki.......szukam ...szukam...muszę po całej instalce sie przejechac i potrzebny shemat...



Czy ktos z szanownego grona dysponuje shematem elektrycznym Hondy VF750 Sabre :?:

bachus
[Usunięty]
:
ja szefie jak musiałem zdjac te osłonke podczas trasy to poprostu nerwy mi pusciły i nozem przeciałem, czego załuje do tej chwili ale innej rady wtedy nie było .... gdybym wiedział to co wiem ....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group