Wydech SILVER TAIL
Odpowiedz do tematu

:
chciałbym kupić wydech silvertail ale jest za drogi :/ kogo możecie polecić aby przerobić obecny ???

:
poczytaj kolego cały watek o wydechach wszystkiego się dowiesz kto może przerobić oraz jakie są pomysły i metody.

:
Ir0n napisał/a:
Wymieniłem wczoraj wydech na ten od Edzia, przejechałem się trochę i powiem Wam... różnica jest. :lol: Nie wiem dokładnie jak brzmi ST na żywo, ale to co Edhaust zrobił z moim tłumikiem mi się podoba. :thx: Wyjęta końcówka i dziurawiona przegroda, to jednak nie to samo... :-P


Iron czy mógłbyś nagrać i wrzucić filmik po modyfikacji wydechu u Edzia tak żeby silnik pracował jakis czas na wolnych obrotach a pózniej na wysokich .
Będę bardzo wdzięczny jak i pewnie inni użytkownicy VT 125 chcący coś pokombinować z wydechem też ;-)
Pozdrawiam

:
Co by nie tworzyć nowego tematu. Mam wydechy SilverTail. Fajnie mruczą ale dość cicho. Zastanawiam się czy warto wyjąć DB Killery. W sobotę zrobiłem fotki i chyba mogę to zrobić bez większego problemu. Ponieważ jestem laikiem proszę o podpowiedzi - warto czy nie, czy dobrze widzę na fotkach że są killery włożone? No i szczyt marzeń - ma ktoś wybebeszone wydechy SilverTail aby posłuchać jak to brzmi?







:
Nie jest to silvertail ale wydech customowy robiony na wzór ma większą średnicę ok 70 mm i kolektory 34 mm. Filmik pokazuje pusty wydech w jeździe. Rzadko się widuje nagrania w ruchu tylko na postoju wiec postanowiłem nagrać. Osobiście tak nie jeżdzę wole z wytłumieniem daje to przyjemniejszy miękki bas i większa przyjemność z jazdy. Robiłem test pustego 86 db czyli mieści się w normie 125 mają 94 dB większe 96 dB. Na pustym fala uderzeniowa 4 m za motocyklem podnosi piach :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=U0yCMtJAmiM

:
Fajne :lol:

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
sq9nrf'ie,
Czy miałeś poprawnie ustawiane obroty wolne przed filmikiem?
Szukam dźwięku gdzieś, żeby "na muzykalne ucho" ustawiać swoje w razie potrzeby ..

:
obroty były wysokie chyba ssanie było.

:
Sim napisał/a:
Iron czy mógłbyś nagrać i wrzucić filmik po modyfikacji wydechu u Edzia tak żeby silnik pracował jakis czas na wolnych obrotach a pózniej na wysokich .
Będę bardzo wdzięczny jak i pewnie inni użytkownicy VT 125 chcący coś pokombinować z wydechem też ;-)
Pozdrawiam


Bardzo proszę. :-)
Filmik jest pod tym linkiem:
Wydech po wizycie u Edzia

Film kręcony telefonem, więc dźwięk nienajlepszy (na żywo ładniej mruczy)...

:
A gzie Pan Eddzio urzęduje . Ile trwa modyfikacja ? i jak a cena

:
Znachu napisał/a:
A gzie Pan Eddzio urzęduje . Ile trwa modyfikacja ? i jak a cena


EDHAUST Nowy Dwór Mazowiecki, Ul.Obrońców Modlina 386/13, tel. 506 436 737. Ma swój profil na FB ("Edhaust"), tam znajdziesz instrukcje co i jak zamawiać ;-) . U mnie robił może ze trzy dni (tak, że można powiedzieć usługa ekspresowa :-) ). Koszt 370 pln (w tym 20 za przesyłkę zwrotną tłumika).

:
Ir0n napisał/a:
Bardzo proszę.
Filmik jest pod tym linkiem:
Wydech po wizycie u Edzia

Film kręcony telefonem, więc dźwięk nienajlepszy (na żywo ładniej mruczy)...



Fajnie Fajnie

A dasz radę zrobić filmik coś na wzór
sq9nrf napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=U0yCMtJAmiM


Aby posłuchać z bliska oraz z odległości oraz podczas jazy

:
p.s nie jestem fanem głośnego wydechu , ale chciał bym dołożyć do swojego ( oryginał ) Ciut basu

:
Znachu napisał/a:


A dasz radę zrobić filmik coś na wzór
sq9nrf napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=U0yCMtJAmiM


Aby posłuchać z bliska oraz z odległości oraz podczas jazy


Jasne, jak tylko pogoda (bo się popsuła) i czas ;-) pozwolą to coś nakręcę...

:
No Ir0n, nie daj się prosić :-)
Ja właśnie kilka dni temu wysłałem do Edzia, termin niestety w sezonie krótki nie jest, od 1,5 do 4 tygodni. No trudno, mam nadzieję że efekty będą tego czasu warte.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group