Naklejka na boczek
Odpowiedz do tematu

Duch
[Usunięty]
: Naklejka na boczek
Szukam naklejki albo dokładnego wzoru jak w oryginale na lewy boczek ten od strony akumulatora o ile sie nie mylę ta naklejka to chyba napis VT 750

:
Witam u mnie było coś takiego:



http://img515.imageshack....obraz007ex4.jpg

Duch
[Usunięty]
:
a na tym drugim boczku jaką miałeś naklejkę? bo o ten drugi mi chodzi

:
identyczna była ale w opłakanym stanie bedziesz gdzieś dorabiał naklejkik do swojego?

:
właśnie przeglądałem alegro i wpadłem na coś takiego



http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=521185287



na samym dole są do shadowki.........

Duch
[Usunięty]
:
mam zamiar dorobić naklejkę na jeden boczek bo go brakowało boczek zamówiłem żeby mi dorobili i już przyszedł jest biały trzeba go pomalować więc przy okazji chciałbym żeby była na nim naklejka pokryta lakierem bezbarwnym tak jak jest w orginale

:
Gdzie dorabiałeś boczek ? ja mam poobrywane zaczepy . ile dałeś za dorobienie? 1 szt.

Duch
[Usunięty]
:
boczek zamawiałem u nich www.plastbike.pl koszt razem z przesyłką był około 80-90 zł, boczek jest z zaczepami, biały przygotowany do malowania.

:
Duch napisał/a:
boczek zamawiałem u nich www.plastbike.pl koszt razem z przesyłką był około 80-90 zł, boczek jest z zaczepami, biały przygotowany do malowania.




To podnieśli trochę cenę. :koso: Dwa lata temu płaciłem 50 zł.

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
arturo456
[Usunięty]
:
taka naklejka była oryginalnie na lewym boku?







gdzie można dorwać emblemat widoczny na tej fotce na końcu błotnika?

chopers
[Usunięty]
:
witam



szukam calego kompletu naklejek wraz z tymi na bak. przed malowaniem mialem chyba oryginalne czyli o ile dobrze pamietam to czerwono - żółte skrzydło. teraz na allegro sa tylko takie proste jedno kolorowe. troche lipne. ktos pomoze w odnalezieniu takich???

:
arturo456 napisał/a:
gdzie można dorwać emblemat widoczny na tej fotce na końcu błotnika?




To jest znaczek pod lampą hondy cm 400. Zerknij na mojego bajkpiksa, tam są zdjęcia cm250, u mnie jest ten emblemat prosokątny. Czterysetki miały właśnie taki jak na Twoim zdjęciu, zaokrąglony od dołu. poszukaj na allegro.

...Kdybych se narodil před sto lety
byl bych vazačem knih...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group