/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globi
2009-03-24, 20:31
opony
Autor Wiadomość
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9472
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-03-20, 18:58   

Tomi, nowa ma około 7-8 mm. to standard we wszystkich gumach. Limit zużycia to 1.5 mm. :lol: :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
darlen1 
misiek


Motocykl: -vtx1800 c 03- bmw1600gtl bmw 1250 gs
Wiek: 56
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 582
Skąd: trojmiasto-gdynia
Wysłany: 2009-03-20, 23:30   

nowa opona np metezeler marathon 880 bieznik 7,5 mm :lol: taka nabylem,pozdro! :-D
 
 
 
Marcin Żary
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 00:34   

witam



w ubiegłym roku koleś kupował oponki Dunlopa do swojej shadow 750, była promocja dot. zakupu kpl, za tylną płaciło się całą kwotę, za przednią pół ceny/ W związku z tym, że muszę w tym sezonie również wymienić kapcie, dzwoniłem dzisiaj do przedstawiciela Larssona w mojej okolicy, promocja jeszcze trwa, ale nie wiadomo jak długo. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany Dunlopem to uważam że warto w cenie promocyjnej zakupić kpl, ja się zdecydowałem skorzystać z promocji.

Ponoć informacja o tej promocji jest w którejś z ostatnich gazet - Świat Motocykli lub Motocykl, nie kupuję tych gazet wiec nie wiem.



pozdrawiam
 
 
Jedrek.W. 


Motocykl: MAM MOTO !!!
Wiek: 65
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 565
Skąd: Kutno
Wysłany: 2009-03-24, 23:46   

Witam!

Po rocznym śledzeniu wszelkich opinii na temat opon ......uwzgledniając wszelkie opinie....zamówiłem SHINKO model F230....według opini użytkowników ( z innych forum ), , znanych w Polsce przynajmniej 7 kutnowskich handlarzy motocyklami , kilku użytkowników mi osobiscie znanych....SĄ NIEZŁE.

Wypośrodkowując: nie tak twarde jak DUNLOPY i METLELERY, b.dobre na suchym, dobre na mokrym ( ładny bieznik odprowadzający wodę), "klejące" się do podłoża wprost.

Za komplet 140/90/15 + 110/90/19 zapłacę 520,-

Dotej pory jeździłem na PIRELLI Route 66.....leżałem we wrześniu...nie wiem czy z ich przyczyny ( stare 5i 7 lat), ale się zraziłem....cóż to tyle swoje spostrzeżenia przekaże we właściwym czasie.

Pozdrawiam.



PS.Podobno SHINKO robi opony na kupionej linii i technologii YOKOHAMY.
_________________
Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-25, 10:00   

Ja również, podobnie jak Jedrek, już mam założoną na tył Shinko R230, teraz próbuję wyhaczyć F230 na przód, widziałem w ładnej cenie tutaj Też czytałem o nich w zasadzie same pochlebne opinie, tylko ludzie jakoś nie mogli się do nich na początku przełamać, a potem się dziwili, że Shinko są na prawdę dobre! :-) Pojeździmy- zobaczymy :-P





A oto najświeższe info na temat w/w stonki z oponami Shinko. Mail od jednego z pracowników:

Cytat:
Witam



Na dzisiaj jej nie mam mogę ściągnąć w ciągu 2 dni tylko że na sklepie jest nieaktualna cena na dzisiaj to laczek kosztuje 275zł bez kosztów przesyłki





Pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie w błąd





A więc, wracam do moto-opony

Tutaj mają jak najbardziej zachęcające ceny opon Shinko i nie tylko. :-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
AJK 
Klucznik-Andrzej


Motocykl: VT 750 C4 04; VF750S 86
Wiek: 67
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 4666
Skąd: Wrocław-Rancho AJK
Wysłany: 2009-03-25, 16:31   

http://www.motocombo.pl/produkt-5602.html



Jakaś opinia :?: Szukam taniej na przód 110/90/18 61H

Shinko R230 - nie mają tego rozmiaru a wyglądają dobrze i cenowo też.
 
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-03-25, 20:07   

Jedrek.W. napisał/a:
....zamówiłem SHINKO model F230....

Za komplet 140/90/15 + 110/90/19 zapłacę 520,-

PS.Podobno SHINKO robi opony na kupionej linii i technologii YOKOHAMY.


Widzę że jednak nie tylko ja potwierdzam opinię o tych oponkach :mrgreen:

Komplet=520zł dla przykładu Bridgestone na tył jest przynajmniej o 100zł droższa od tego kpl.
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-03-25, 20:14   

Divastion napisał/a:
Ja również, podobnie jak Jedrek, już mam założoną na tył Shinko R230, teraz próbuję wyhaczyć F230 na przód. Też czytałem o nich w zasadzie same pochlebne opinie, tylko ludzie jakoś nie mogli się do nich na początku przełamać, a potem się dziwili, że Shinko są na prawdę dobre!





Zdecydowanie polecam!!!! W zeszłym roku wracałem z nad morza i... kicha, opona do wymiany(była Bridgestone). W warsztacie szlag mnie chciał trafić że coś takiego zakładają ale do domu 500 km zostało i nie było wyjścia. Przejeźdźiłem cały sezon i jestem wpełni zadowolony!!! Oponka super trzyma na sucho i mokro.



P.S. Tezaz chciałbym przeprosić Pana w wulkanizacji za to że tak "psioczyłem" i podziękować za oponkę i pomocną dłoń(sobota o 19!!!) :thx: :thx: :thx:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
Marcin Żary
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-26, 21:16   

witam



dzisiaj dostałem konkretną informację dot. ceny Dunlopa, i ... załamka, cena kpl ze zniżką 50% na przednią przy kupnie kpl to ok 1000 zł, w ubiegłym roku ten sam kpl w promocji kosztował ok 750 zł, jednak kurs Euro podwyższył cenę. No i chyba jak 99% osób tutaj się wypowiadających zdecyduję się na zakup Shinko, jednak jeszcze zastanawiam się nad Bridgestone.

pozdrawiam
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-26, 21:30   

Witaj Marcin, napisz, o jakiego/jakie Bridgestone'a/y Ci chodzi, to się postaram co nieco na ich temat dowiedzieć :-) Pozdrawiam.



O! proszę, zapożyczone od chłopaków z forum Virago: :-)



Cytat:
w tej chwili mam Bridgestone' exedra to są świetne opony ja mam je od początku tzn kupiłem moto z nimi, z tyłu miałem może 2mm bieżnika z przodu 4mm zrobiłem 14tys km w tym teraz ostatnio trasę 4,5tys km po Alpach najwyższe przełęcze Europy wszystko po górach 1/4 trasy przejechałem w deszczu, po powrocie oponki wyglądają już jak dętki ale miałem do nich pełne zaufanie i nigdy mnie nie zawiodły dlatego nie chcę innych opon tylko te komplet nowych znalazłem za 900zł tymczasem mogę mieć używki tył 7mm za 200zł przód 3mm za 90zł więc chyba się zdecyduję...
:-) Oczywiście żeby zrekompensować - Shinko ludzie też chwalą :mrgreen: Pozdrawiam.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM