Montaż tłumika - prośba o radę..
Odpowiedz do tematu

leokadius
[Usunięty]
: Montaż tłumika - prośba o radę..
Witam Motonitów w tym zimnym okresie.

Mam pytanie--nosze się z zamiarem wymiany tłumika, i atka szukam po necie i wpadło mi cos takowego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=513990159

Czy ten tłumik będzie pasował do Shadowki VT750 1999r?????

Poza tym jakie ewentualnie przeróbki należy poczynić by go zamontować na gotowo?

Acha mam jeszcze jedno pytanie>>czy dobrze rozumuje że konieczny jest montaż jednego tłumika???

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie.

Pozdrawiam i byle do wiosny...

;-)

Ostatnio zmieniony przez Cezar 2009-01-20, 23:46, w całości zmieniany 2 razy
Carlos
[Usunięty]
:
Musisz zamontować 2 tłumiki po jednym na cylinder, zatem z tą płetwą rekina możesz mieć kłopot. Co innego, gdyby moto miało fabrycznie po jednym wydechu na stronę. W twoim przypadku raczej takie cuś http://www.allegro.pl/ite...nnych_nowy.html

:
do 750 '99 musisz założyć dwie rury chyba ze dasz /masz przejściówkę (patrz link poniżej tak jak w moim motocyklu), a najlepiej pogadaj z ludźmi z LIMY to Ci doradzą, ja tak już kilka razy u nich kupowałem i było 100% trafień ;-)



pozdrawiam KaKa

:
KaKa a co tam tak przesuwałeś tą wajchą ?

Pozdrawiam
:
W Polo-Motorrad kupisz same końcówki - płetwy rekina i masz 100% pewności, że będzie pasować do oryginalnego tłumika.

Cena - 69,00 EUR bez dostawy do Polski.

Tutaj masz link do sklepu : Sklep Polo-Motorrad



pozdr.

Jeżdżę wyłącznie w bluesowym tempie...
:
wściekły joe napisał/a:
KaKa a co tam tak przesuwałeś tą wajchą ?




ten typ tłumika ma na cięgnie (uruchamianie wajchą) przepustnicę w tłumiku ciszej - np. przegląd, głośniej - cały czas :mrgreen: próbowałem to zademonstrować na filmie ale nagrywałem telefonem i wyszło kiszkowato, choć przy dobrych głośnikach słychać subtelną różnicę w ,,gangu''

Efekt jet taki, że mogę się pokusić nawet na strzelanie z wydechów :-)8



pozdrawiam KaKa

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group