Honda Shadow 125 VT CX - nowy user
Odpowiedz do tematu

jkurnik
[Usunięty]
: Honda Shadow 125 VT CX - nowy user
Witajcie

od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem jednego slusznego motocykla Hondy Shadow w jedynym slusznym kolorze czyli czarnym :-)



Motocykl ma przejechane 5400 mil i jest z roku 1999.



Mam do Was szanowni koledzy pytania:



1) czy ktos z Was ma ksiazke sewisowa w jezyku polskim do tego motocykla? Jesli trzeba bedzie pokryje koszty skanowania lub chetnie kupie ksiazke.

2) gdzie w motocyklu jest akumulator? Jak sie do niego dostac by go podladowac?



pozdrawiam Was !

: Re: Honda Shadow 125 VT CX - nowy user
jkurnik napisał/a:
1) czy ktos z Was ma ksiazke sewisowa w jezyku polskim do tego motocykla? Jesli trzeba bedzie pokryje koszty skanowania lub chetnie kupie ksiazke.

Niestety - zapomnij. Serwisówek w języku angielskim/niemieckim bądź jakimkolwiek innym - także nie ma w necie. Wydania książkowego też nie widziałem.





jkurnik napisał/a:
2) gdzie w motocyklu jest akumulator? Jak sie do niego dostac by go podladowac?
Pod przednim siedzeniem?

:
Mam serwisówkę ale do 750 C4 z 2004r. Więc chyba sie nie przyda :?: :thx:

bad_driver
[Usunięty]
:
Raz widziałem na necie do kupienia świętego grala użytkowników małych shadowek, czyli serwisówkę (tak to przynajmniej wyglądało, dziwne, że jej jeszcze pdf nie ma). Była droga, chyba po niemiecku i raczej niewiele w niej pisało. Swoją drogą, skąd biorą materiały mechanicy w aso, skoro dla "pospólstwa" honda nic nie wydała?

btomek
[Usunięty]
:
Mam serwisówkę (książkę obsługi) do 125 niestety nie po polsku. Sprawdź czy nie masz takiej książeczki pod osłonką gdzie się znajdują narzędzia.

jkurnik
[Usunięty]
:
Witaj, tak sprawdzilem i niestety nie ma.

W jakiej wersji jezykowej masz serwisowke? Pasuje mi w zasadzie kazda bo nie mam zadnej.



Daj znac na priv.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group