Zdjęcia mojej Hondy
Odpowiedz do tematu

hatsan
[Usunięty]
: Zdjęcia mojej Hondy
Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale, jeżeli nie to proszę o przeniesienie. Chciałbym się pochwalić moją Hondą Shadow 600 z 1991 roku:

Chcę do niej jeszcze dokupić stelaże i sakwy, oraz zrobić coś z tylnym błotnikiem bo podczas jazdy po mokrej drodze, kałużach tył, lampa rejestracja i czasem kawałem siedzenia są zachlapane... Macie jakiś pomysł,

jak przedłużyć, zrobić coś z tym??




















:
Ładniutka tylko mi ta szybka jakoś nie pasuje. No i osłona filtra powietrza mogła by trochę błyszczeć.

Marcin
hatsan
[Usunięty]
:
Szybę dostałem przy kupnie, trochę popękaną, pokleiłem ją i zakryłem to czarną okleiną. A pokrywę filtra powietrza można jakoś wypolerować?? To jest aluminium??

:
Najprościej kupić takie coś



http://www.allegro.pl/ite...600_shadow.html



ta cena jest trochę przesadzona wcześniej były po 288 pln.

Marcin
:
Jeśli to aluminium-to polerka za 50 zł-i będzie super.

Ja mam w polerce lewe pokrywy -zobaczymy jaki będzie efekt

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
:
A jeśli to plastik to polecam metalizacje... za 50zl będzie się błyszczeć jak chrom :)



Tu mozesz o tym poczytac i zobaczyc efekty na boczku Cezara :)

Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
hatsan
[Usunięty]
:
To raczej aluminium, na pewno nie jest to plastik. Próbowałem pastą TEMPO, ale nic nie dało...

:
Ładnieś Ją nazwał ONA 4W93 ;-)

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
hatsan napisał/a:
To raczej aluminium, na pewno nie jest to plastik. Próbowałem pastą TEMPO, ale nic nie dało...




Nie Tempo, tylko specjalna pasta do polerowania aluminium. :chytrusek: :chytrusek:

A nazwa, miał farta w Wydz. Komunikacji, ale jest OK. :lol: :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
hatsan
[Usunięty]
:
:lol: woj. Opolskie, NAmysłów



Może być taka pasta:

http://allegro.pl/item513...sta_zobacz.html

:
jak mi mówił kolo od polerki,elementy aluminiowe sa w wiekszości lakierowane i pasta polerską...nic nie zdziałamy.

Jest post który opisuje to b.dokładnie

.Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
:
skąd masz hamulec tarczowy z tyłu?

hatsan
[Usunięty]
:
Kupiłem już z hamulcem tarczowym, ja dokupiłem tylko do niej lusterka, lampę tylną i piórnik. Jest to hydrauliczny hamulec brembo, ale na tej chromowanej obręczy jest napis "genuine accessories".

:
podoba mi się przesunięcie dźwigni hamulca i biegów. Ładnie zrobione, gratuluję maszynki :-]

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
hatsan
[Usunięty]
:
Witam. A macie jakiś pomysł na błotnik, jakieś przedłużenie, żeby nie chlapało??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group