Zawartość zestawu narzędzi HS VT125
Odpowiedz do tematu

: Zawartość zestawu narzędzi HS VT125
Drodzy,

szukałem, nie znalazłem, ale w szukaniu nie jestem najlepszy. Otóż chodzi mi o to, czy wiecie może co zawiera się w oryginalnym fabrycznym zestawie narzędzi VT125? Moja nie posiada nic, chciałem sobie taki zestaw skompletować. Czy wszystkie Shadowki mają taki sam zestaw może?

b

:
Tu masz po wybraniu modelu VT125 w zakładce rama rysunek i opis kluczy w zestawie z Hanką.

http://czescihonda.motorista.pl/

:
Myślę że zestaw narzędzi do każdej HS jest taki sam. Nie pamiętam co w nim jest, poszukaj na Alledrogo.

Jak zamierzasz kupić to pojedź w weekend na motobazar w zeszłym roku było tam stoisko ( wygladało jak złomowisko ) ale gość miał dużo kompletnych zestawów narzędzi, sam u niego kupiłem bo w swojej HS nie miałem.

Jeżeli kobieta włącza wycieraczki kiedy nie pada, znaczy będzie skręcać.
:
Dzięki bardzo za podpowiedzi.

:
Po co do Hani zestaw narzędzi ???????????????????? :-)

:
Toma, ma racje :D ja w schowku pod akumulatorem mam chyba jakiś klucz :D a tak to w rolce pod kierownicą jedynie klucz francuski i śrubokręt wiozę ale to raczej to innych celów :D

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
w sumie bardziej mi chodzi o doprowadzenie maszynki do stanu "fabrycznego" i kompletnego. a z tym kluczem francuskim rozumiem to rzeczywista potrzeba nie fanaberia? ;)

:
Czasami muszę coś przykręcić, odkręcić albo nawet postukać, a taki klucz francuski (oczywiście w wersji mini) świetnie się nadaje :) jak na razie dzielnie zastępuje mi zestaw kluczy :) a jeśli to coś pomoże to jutro sprawdzę jakie klucze mam pod siodłem, ewentualnie zdjęcie zrobię :)

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
Reinheart napisał/a:
......... coś pomoże to jutro sprawdzę jakie klucze mam pod siodłem, ewentualnie zdjęcie zrobię :)


A propos siodła ,ma ktoś jakiś patent na zdejmowanie siodła tzn. chodzi mi o odkręcanie tych świetnie schowanych śrub imbusowych ? ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Ja to odkręcam zestawem do kluczy nasadkowych.
One mają zawsze przedłużkę, a w sam klucz wkładkę imbusową.

Trochę kombinacji, ale za to szybko i sprawnie się to odkręca i zakręca.

Swoją drogą - śruby fatalnie umiejscowione ...

:
No właśnie,jakby tak na szybko była potrzeba dostać się do aku to kicha :-( ,możę ktoś ma pomysł jak poprawić Japończyków ? ;-)

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
Sprawdziłem i jednak miałem tam więcej kluczy, myślę, że to w sumie cały komplet.
Opisywać nie będę za to umieszczam zdjęcie :)

http://postimg.org/image/44lxlphlf/

Prawdopodobnie oryginalne wszystko.

Pozdrawiam!

To co wystawia nas na próbę, przynosi nam zwycięstwo, zaś to, co przejmuje nasze serca bólem, przepełni je ostatecznie radością
:
O super, tego właśnie szukałem. Temat zakończony.

:
Ja przy siodle zmienilem sobie śruby na zwykle drobnozwojowe chyba 8 na klucz 10. W starych zerwało mi się nagwintowanie.
Teraz jest miodzio, bo większość prac można wykonać kluczem nasadowym 10.

:
W mojej HANI są skręcone siedzenie kierowcy z siedzeniem pasażera i całość mocowana ;przód na samoblok ,i tył jedna śr€ba na inbus za siedzeniem pasażera wkręcana w błotnik i ani drgnie :->

26-05-1962
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group