Krzywa opona
Odpowiedz do tematu

: Krzywa opona
Czesc

Kupilem w zimie oponke, a dopiero teraz podczas montażu błotnika zauwazylem ze jest cholernie krzywa
https://drive.google.com/file/d/1hSPH3VDiLfYgfp65fYdSr-SoJdd7-3JE/view?usp=sharing

Mieliscie kiedyś taki przypadek?
Opona nowa, ale lezak, magazynowana w złych warunkach?

:
A to nie może być kwestia nieprawidłowego montażu? Ktoś, kto ją zakładał powinien zauważyć na wyważarce taką wadę.

-=ShadoW=-
:
Wlasnie w tym bol ze nie była wywazana, nie maja przystawki do motocyklowych tam gdzie wymieniałem. Po prostu założyli i tyle
Mam statyczna wywazarke i sam sobie wyważam, ale akurat tego nie zrobiłem po zakupie, nie bylo czasu jakos

Honda VT600 bóbr '95
Honda VFR750 '94
:
Masakra. Bije jakby dostała solidnego "dzwona".

:
Zawieź to koło do blaszaka na Słowackiego, albo na wulkanizację koło ronda na wylocie na Lublin, naprzeciw starego Lidla.

-=ShadoW=-
:
Gadalem ze sprzedawca, miałeś racje, skopany montaż. Opony dętkowe ponoc tak maja, ze się mogą zle ulozyc
Najpierw pojade tam gdzie zakładali, potem ewentualnie na Slowackiego. Ci kolo ronda mi kiedyś cos popsuli i udawali glupkow po fakcie, omijam ich z daleka

Honda VT600 bóbr '95
Honda VFR750 '94
:
rafalw napisał/a:
na Slowackiego


Wymieniałem w blaszaku wraz z kolegami już kilka razy opony, raczej było w porządku. Można jechać.

Aha, i napisz jaki to warsztat tak malinowo opony zakłada. Ku wiadomości, żeby unikać :) :-)8 :omg:

-=ShadoW=-
:
Pojechalem z przyzwyczajenia nad Wisle, tam gdzie te dziadki robia, zawsze było ok.
Tylko ze teraz dziadki się zawineli i jakies mlodziaki robia, widać się ucza dopiero ;)

Honda VT600 bóbr '95
Honda VFR750 '94
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group