oponki
Odpowiedz do tematu

: oponki
Takie pytanko mam...

Jako, że planuję zmianę obu opon, to zastanawiam się: jaki max rozmiar w calach jest możliwy w naszych 600-tkach? Bo jakoś podoba mi się szeroki lacz 8-) A mówiąc szczerze, to właściwie nie wiem nawet, jaki jest eee... standard... :oops:

Ostatnio zmieniony przez Globi 2009-03-24, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
Standard jest taki:

Przód 100/90-19,

Tył 170/80-15.

:chytrusek: :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
oKey... dzięki za tę informacje - a co z moim głównym pytaniem? Jaki najszersze się da założyć ;-) ?? Iżby moto po przejechaniu zostawiało ślad, jakby kombajn przemknął :koso: ??

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
Nic z tego nie będzie, aby założyć większy kapeć potrzebujesz inną felgę. A do bardzo szerokieego kapcia to będzie potrzebna zmiana wahacza.

Zresztą i kwestia łańcucha ogranicza możliwości

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
:
Felga, to wiem, jasne - ale o wahaczu nie pomyślałem... eh :-/

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
waffen.sch napisał/a:
Felga, to wiem, jasne - ale o wahaczu nie pomyślałem... eh :-/






może przyczepka odpowiednio przerobiona zostawiałaby odpowiedni (kombajnowy)ślad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sory za złośliwość ale rozbawiło mnie to

:
jamcio napisał/a:
waffen.sch napisał/a:
Felga, to wiem, jasne - ale o wahaczu nie pomyślałem... eh :-/






może przyczepka odpowiednio przerobiona zostawiałaby odpowiedni (kombajnowy)ślad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sory za złośliwość ale rozbawiło mnie to


Raptowny chce sprzedac ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
Carlos
[Usunięty]
:
"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów."-Krzysztof Hołowczyc :-)8

:
Waff nie komentuje waszych upodobań.

... jestem liściem na wietrze, patrz... jak szybuję...
:
odgrzebuje temat głupim pytaniem :P

zastanawiałem się nad wymiana swojej 170/80 na lekko szersza 180/70

czy ktoś ma doświadczenie z ta podmianka ?

czy niezwarto se tym zawracać głowę ?

pytam się bo jestem osoba "ciężko przystojna" i by to troszkę lepiej wyglądało moim zdaniem :lol:

:
Spokojnie wejdzie ale nie zrobi to większej różnicy. Z dostępnością modeli pod ten rozmiar jest dużo gorzej niż dla 170/80/15

:
Tu masz ladnie rozpisane co i jak http://www.vt600vlx.com/mods-and-info/tire-sizes
Bez zmiany felgi się nie obejdzie żeby to "wygladalo"

:
dzięki

:
U mnie była załozona 200 ,bez problemu wszystko sie miesci .

XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
: Pirelli Route
Jeździł ktoś na oponach pirelli route mt66?? Bo opinie są mieszane a potrzebuje rzetelną informację

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group