Sakwy do VT1100
Odpowiedz do tematu

: Sakwy do VT1100
Witajcie, poszukuję porady. Sezon niedługo się zbliża a moje stare sakwy nadają się tylko do wyrzucenia. Proszę o poradę tych którzy kupili/instalowali sakwy do shadow. Które polecacie, które pasują.
Szczerze nie wiem jaki dokładnie mam model shadow. Dla ułatwienia dorzucę zdjęcie mojego motocykla.

ps. Jeśli udałoby Wam na podstawie tego zdjęcia powiedzieć jaką dokładnie mam shadow byłbym wdzięczny:)
https://www.dropbox.com/s....20.59.jpg?dl=0

Jeżeli nie można naprawić czegoś młotkiem, mamy do czynienia z usterką elektryczną
:
Hej,

Na początek musisz podjąć decyzję, co robisz z kierunkami. Zostawiając w tej pozycji nie założysz dużych sakw.

Zachęcam do przywitania się w powitalni.

:
VT1100C2 SC32 -95-97r Był malowany? brak emblematu na zbiorniku?

Były: MZ ETZ 150e 90r,MZ ETZ 150e 91r, Honda CB 550 Nighthawk 83r, Honda Shadow VT 750 C 83r,Honda Shadow VT 700 C 84r, Honda Sabre VT 1100 C2 03r, Honda Shadow VT 1100 C2 96r......
:
Tak, był cały malowany przez poprzedniego właściciela.
Co do przywitalni to WITAM Was serdecznie tutaj:) i mam nadzieję, że rozmawiamy dalej.

Przerzucenie kierunkowskazów na koniec błotnika- myślę, że nie będzie to duży problem. Na wiosnę mam zamiar malować go całego na czarno, przy okazji można to zrobić.

Jeżeli nie można naprawić czegoś młotkiem, mamy do czynienia z usterką elektryczną
:
VT 1100 ACE (C2) - a chcesz sakwy mocowane do stelaża, czy przerzucane przez błotnik ?

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Łysy napisał/a:
VT 1100 ACE (C2)-

Tak dokładnie to: Honda VT1100 C2 Shadow ACE (American Classic Edition).

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
No, dokładnie tak jak napisał forumowy EKSPERT TODEK :thx:
hans - mówię ci trzymaj się Todka, a nie zginiesz :mrgreen:

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
sakwy chyba chciałbym przerzucane przez błotnik:)

dzięki za identyfikację mojego sprzetu

Jeżeli nie można naprawić czegoś młotkiem, mamy do czynienia z usterką elektryczną
:
W takim wypadku zmierz długość, jaką zmieścisz i wybieraj:

http://www.sakwy.pl/pl/3-sakwy
ww.afyon.pl

Nawet jak przez błotnik to jednak niewielki stelaż by się przydał.

:
hans - gdybyś potrzebował stelaży lub innych błyskotek, to są TUTAJ - ja jestem zadowolony z ich towaru - wszystko idealnie pasowało (kupowałem bagażnik, oparcie i gmole) - do naszego modelu produkują na bieżąco

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:

Autor Wiadomość
hans Szczerze nie wiem jaki dokładnie mam model shadow. Dla ułatwienia dorzucę zdjęcie mojego motocykla.


to moto niema papierów__--__ ZNALAZŁEŚ GO CZY JAK

:
oni mogą też "uszyć" na miarę wszystko łącznie z sakwami,
szkoda że masz tak daleko

ja zrobiłem u niech stelaże i bagażnik a teraz muszę sam dopasować komplet Afyona
faktem jest że gdy zmawiałem żelastwo pytali mnie czy mam już akcesoria skórzane gdyby nie poślizg w ich zakupie miałbym wszystko idealnie spasowane :->

never as good as the first time
:
Tylko ceny sakiewek, to mają jakieś takie troszki z kosmosu - wydaje mi się :-/

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Łysy, zawsze możesz kupić tu: http://www.sakwy-motocykl...#login-form-div :mrgreen:

A możesz wskazać tańsze z podobną jakością jak w Afyon?

:
dzinks napisał/a:
Łysy, zawsze możesz kupić tu: http://www.sakwy-motocykl...#login-form-div :mrgreen:

A możesz wskazać tańsze z podobną jakością jak w Afyon?


Dokładnie tak. Ja w zeszłym roku kupiłem właśnie w SAKO. Trochę zapłaciłem ale jestem zadowolony. Sakwy szyte są zawsze na zamówienie i możliwe są autorskie zmiany np. dodatkowe zamki na kluczyk, czy plastikowe ukryte spinki ułatwiające otwieranie.

Alabaster też u nich kupował i wiem że jest także zadowolony.

Jeżdżę tak szybko, że nie martwię się swoim cholesterolem. :mrgreen: :ride:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group