zamiana VT600 VLX na cienia 125
Odpowiedz do tematu

: zamiana VT600 VLX na cienia 125
znalazłem takie ogłoszenie, może kogoś zainteresuje

http://olx.pl/oferta/hond...e02589;promoted

:
Jakiś taki ten cały opis dziwny jak dla mnie :-P ,ale może to nie "mina" i kogo zainteresuje :mrgreen:

XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
:
Opis rzeczywiście dziwny i chłop strasznie się powtarza co drugie zdanie. No ale co rzuciło mi się pierwsze:
-przebieg 22 tyś - jak na motocykl 27 letni trochę mało (handlarz sprzedając chłopu trochę przegiął) no chyba, że większość swojego żywota Hanka stała nieruszana - a to wg. mnie jeszcze gorzej.

-wymieniona zębatka i łancuch - "zmieniliśmy także łańcuch i koła zębate, są nowe, bo poprzedni lekko stukał bo był zużyty" ciekawe jak ma się ten przebieg do tego zużycia zębatki

- kupiony w sierpniu 2014r - to chłopina za dużo nim nie pojeździł.

co do tych opon to przydały by się lepsze zdjęcia, bo widziałem już opisy "opony bardzo dobre" a potem okazywało się ze kolana. No i licznik w milach czy km? No ale mimo to ciekawa propozycja dla posiadaczy 125tek.

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group