/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozrusznik ...
Autor Wiadomość
maciejka 

Motocykl: Autobus
Wiek: 64
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1277
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-08-18, 14:50   

No i próba przeprowadzona wygląda że jednak rozrusznik dajcie jakieś namiary kto by to ogarnął.
 
 
maciejka 

Motocykl: Autobus
Wiek: 64
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1277
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-08-27, 12:05   

Panowie potrzebuje pomocy w wyciągnęciu rozrusznika z 500, nie dlatego że mi się nie chce tylko nie jestem wstanie z powodu kolana, zapewniam klucze i coś do płukania gardła. Sprawa poważna nie mogę przykucnąć ani uklęknąć
 
 
jotemka 


Motocykl: VT500C
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-24, 10:33   

Wrzucam dla mających problemy z rozrusznikiem i szukających rozwiązania problemu. Po długiej walce z rozrusznikiem kupiłem takie coś i Hania odpala jak wariatka na zimno i na ciepło.

https://www.motobros.pl/r...v-transalp.html

Pozdrawiam
_________________
Michał
 
 
Marecki 
Marek


Motocykl: VT1100C3 Aero
Wiek: 54
Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 946
Skąd: Chełm
Wysłany: 2020-08-30, 08:42   

To i ja się dopiszę.
Tez miałem tą przypadłość rozrusznika i .... po konsultacji z Marudą wysłałem wirnik do regeneracji (przewiniecia) do wskazanego fachmajstra w Suwałkach.
Rozrusznik działa działa już poprawnie :-)
Koszt takiej reanimacji wraz z przesyłką to około 105PLN
Jednak jakbym wiedział, że to będzie miesiąc trwało to nawet nie zastanawiałbym sie nad zakupem zamiennika, który zaproponował kolega powyżej bo ... najzwyczajniej szkoda czasu w sezonie ;-)
 
 
Adi_x 


Motocykl: Honda Vt 1100, Honda VT 500C, Honda 125CM
Dołączył: 24 Gru 2021
Posty: 9
Skąd: Cannes, Francja
Wysłany: 2023-06-05, 18:55   

jotemka napisał/a:
Wrzucam dla mających problemy z rozrusznikiem i szukających rozwiązania problemu. Po długiej walce z rozrusznikiem kupiłem takie coś i Hania odpala jak wariatka na zimno i na ciepło.

https://www.motobros.pl/r...v-transalp.html

Pozdrawiam


Hej kolego,
I jak Ci się sprawuje ten zamienny rozrusznik? Przymierzam się do wymiany i po tych wpisach najchętniej właśnie kupiłbym nowy zamiennik zamiast bawić się w regenerację starego.. a może ktoś inny tez to u siebie zamontował i może podpowiedzieć jak się sprawuje?
 
 
jotemka 


Motocykl: VT500C
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2023-06-05, 19:23   

Hej kolego,
I jak Ci się sprawuje ten zamienny rozrusznik? Przymierzam się do wymiany i po tych wpisach najchętniej właśnie kupiłbym nowy zamiennik zamiast bawić się w regenerację starego.. a może ktoś inny tez to u siebie zamontował i może podpowiedzieć jak się sprawuje?[/quote]


Hej! Powiem krótko - rewelacja! Rozrusznik od momentu zamontowania działa bez najmniejszych problemów. Bardzo szybko odpala silnik. Nawet gdy zapomnę i odpalę silnik na pełnych światłach, bo nie mam oryginalnych przełączników tylko takie z ręczną kontrolą świateł. Nawet po dłuższej jeździe kiedy jest dobrze ciepły nie ma problemów. W tandemie z akumulatorem Motorbatt MB12U 15Ah zawsze daje radę :)
_________________
Michał
 
 
Adi_x 


Motocykl: Honda Vt 1100, Honda VT 500C, Honda 125CM
Dołączył: 24 Gru 2021
Posty: 9
Skąd: Cannes, Francja
Wysłany: 2023-06-05, 20:29   

To kupuje:) dzieki wielkie za odpowiedź, to mi dużo ułatwi w kwestii rozrusznika:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM