chciałbym założyć podwójny wydech
Odpowiedz do tematu

:
purtown napisał/a:
Duszeek, dokładnie to tak brzmi jak opisujesz. Osobiście miałem "przyjemność" posłuchać. I odradzam jakiekolwiek modyfikacje tłumików w 125cm3. Na postoju ok. ale podczas jazdy to jest porażka.


Niestety ja osobiście z Tobą się nie zgodzę. Zdaję sobie sprawę, że jest to 125, ale po wykonaniu tych dwóch otworów w grodzi tłumika brzmienie wydechu jest naprawdę zadowalające. Powiem krótko ja na obecną chwilę jestem zadowolony i to chyba jest najważniejsze.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Stałeś z boku, lub jechałeś za takim moto?
Bo prawdopodobnie masz doświadczenia z pozycji jeźdźca. Ja jechałem swoim moto, za taką VT125 z pustymi kominami. Mam nie miłe wspomnienia. Nie da rady jechać. Brzmi to jak "wściekła kosiarka". Przerost formy nad treścią.
Gusta są różne. Jeden woli żonę, drugi teściową.

Moim zdaniem VT125 lepiej brzmi z oryginalnym tłumikiem.

:
purtown napisał/a:
... z pustymi kominami.


Niestety to nie jest pusty wydech. Jedynie wykonane dwa małe otworki w ściance grodziowej. Masz rację gdyby był to pusty wydech to rzeczywiście nie dało by się wytrzymać z żadnej pozycji.
Według mnie najtańsza alternatywa dla koszmarnie drogiego SilverTaila.

Przesiadka na 750 ACE C2 - teraz w poszukiwaniu VTX 1800F lub C
:
Ja mam przy swojej Hani właśnie Silver Taile i ładnie mruczy ale wcale nie głośno ;-)

Był Cień 750, jest Złote Skrzydło 1800
:
Sam się zastanawiałem nad różnymi dodatkami do Hanii [ tuning silnika, wymiana tłumika itp. ] i po głębokim zastanowieniu doszedłem do wniosku, że albo muszę polubić to co mam albo zrobić prawko kat. A

Wybrałem to drugie ...

:
No i to jest najrozsądniejsze wyjście.

: Dasz rade
TPA2 napisał/a:
Jestem posiadaczem hondy shadow o pojemności 125 ccm

[ Dodano: 2014-10-19, 19:13 ]
TPA2,

[ Dodano: 2014-10-19, 19:16 ]
Maro
gdzie kupiłeś te wydechy.
Czy sam będę umiał je założyć czy trzeba jakieś specjalistycznych narzędzie aby wymienić tłumik/


Ja kupilem silvertail do mojego cienia dasz rade zalozyc go sam mozesz potrzebowac jedynie pomocy zeby Ci ktos je przytrzymal .

Nie będąc motocyklistą tracisz z życia tyle samo, co abstynent i impotent :D
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group