Akcja serwisowa dotycząca 750C
Odpowiedz do tematu

: Akcja serwisowa dotycząca 750C
http://www.metricchopper....all_notice.html

Na razie w Polsce nie ma sygnału, ale jeżeli ktos ma ten rocznik lepiej uważać, spróbuje zadzwonić do Hondy i dowiedzieć sie czegos blizej n/t tej akcji w Polsce

: Re: Akcja serwisowa dotycząca 750C
SHEMP napisał/a:
http://www.metricchopper.com/news/vt750C_recall_notice.html

Na razie w Polsce nie ma sygnału, ale jeżeli ktos ma ten rocznik lepiej uważać, spróbuje zadzwonić do Hondy i dowiedzieć sie czegos blizej n/t tej akcji w Polsce




Możesz powiedzieć o co chodzi w tej informacji - niestety nie znam tego jezyka biegle :-/

: Re: Akcja serwisowa dotycząca 750C
AJK napisał/a:
SHEMP napisał/a:
http://www.metricchopper.com/news/vt750C_recall_notice.html

Na razie w Polsce nie ma sygnału, ale jeżeli ktos ma ten rocznik lepiej uważać, spróbuje zadzwonić do Hondy i dowiedzieć sie czegos blizej n/t tej akcji w Polsce




Możesz powiedzieć o co chodzi w tej informacji - niestety nie znam tego jezyka biegle :-/


Zainstalowali wadliwe mocowania lampy przedniej, mogą się ułamać.

:
Dzięki Mati :thx: - ja mam 2004r ale zapytam w serwisie bo tak wizualnie to jest OK, ale mocowanie kierumków jest troche do bani bo trzyma sie na kawałku profilowanej blachy.Chcę założyc Lichtbary i zastanawiam się czy zabardzo nie obciążą tej blachy :shock:

:
AJK napisał/a:
Dzięki Mati :thx: - ja mam 2004r ale zapytam w serwisie bo tak wizualnie to jest OK, ale mocowanie kierumków jest troche do bani bo trzyma sie na kawałku profilowanej blachy.Chcę założyc Lichtbary i zastanawiam się czy zabardzo nie obciążą tej blachy :shock:


No i to może pewnie powodować jakieś zwiększone drgania albo coś - lepiej zapytać, bo takie akcje serwisowe zazwyczaj bezpłatne są

:
Tak przypuszczam że mogą być za duże drgania i może mi to up.....lic kierunki razem włacznie z lampami podczas jazdy.Muszę koniecznie śmignac do serwisu.Dzieki :lol:

:
AJK napisał/a:
Tak przypuszczam że mogą być za duże drgania i może mi to up.....lic kierunki razem włacznie z lampami podczas jazdy.Muszę koniecznie śmignac do serwisu.Dzieki :lol:




Wy tam, w tym Wrocku to macie przerąbane. Tylko szpetne bruki wszędzie. Trzepaczka taka ,że mi w maluchu przednie reflektory i oświetlenie licznika padło :-| A co dopiero taki motor :lol:

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
:
zeza napisał/a:
AJK napisał/a:
Tak przypuszczam że mogą być za duże drgania i może mi to up.....lic kierunki razem włacznie z lampami podczas jazdy.Muszę koniecznie śmignac do serwisu.Dzieki :lol:




Wy tam, w tym Wrocku to macie przerąbane. Tylko szpetne bruki wszędzie. Trzepaczka taka ,że mi w maluchu przednie reflektory i oświetlenie licznika padło :-| A co dopiero taki motor :lol:




No niestety - jako jedyne po II wojnie zostaje odbudowywane jako ostatnie,ale musiałes dawno temu być bo już jest lepiej :shock:

:
AJK napisał/a:
zeza napisał/a:
AJK napisał/a:
Tak przypuszczam że mogą być za duże drgania i może mi to up.....lic kierunki razem włacznie z lampami podczas jazdy.Muszę koniecznie śmignac do serwisu.Dzieki :lol:




Wy tam, w tym Wrocku to macie przerąbane. Tylko szpetne bruki wszędzie. Trzepaczka taka ,że mi w maluchu przednie reflektory i oświetlenie licznika padło :-| A co dopiero taki motor :lol:




No niestety - jako jedyne po II wojnie zostaje odbudowywane jako ostatnie,ale musiałes dawno temu być bo już jest lepiej :shock:




Masz rację, to było w połowie lat 90-tych, jeszcze przed powodzią. Od tamtego czasu mijam to miasto szerokim łukiem. Chociaż musiałem tam niedawno oglądać Japońskie Ogrody :-P

Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
Dzida
[Usunięty]
:
A nie uważacie że ta akcja dotyczy tylko rynku amerykańskiego?

Nie chcę być złym prorokiem ale boję się że polski dealer Hondy, odeślę Was z kwitkiem (niestety).



Ale z zainteresowaniem czekam na info, jeżeli ktoś dostanie oficjalną odpowiedź.

Ostatnio zmieniony przez Dzida 2008-11-25, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
:
zeza napisał/a:
AJK napisał/a:
zeza napisał/a:
AJK napisał/a:
Tak przypuszczam że mogą być za duże drgania i może mi to up.....lic kierunki razem włacznie z lampami podczas jazdy.Muszę koniecznie śmignac do serwisu.Dzieki :lol:




Wy tam, w tym Wrocku to macie przerąbane. Tylko szpetne bruki wszędzie. Trzepaczka taka ,że mi w maluchu przednie reflektory i oświetlenie licznika padło :-| A co dopiero taki motor :lol:




No niestety - jako jedyne po II wojnie zostaje odbudowywane jako ostatnie,ale musiałes dawno temu być bo już jest lepiej :shock:




Masz rację, to było w połowie lat 90-tych, jeszcze przed powodzią. Od tamtego czasu mijam to miasto szerokim łukiem. Chociaż musiałem tam niedawno oglądać Japońskie Ogrody :-P




No to teraz nie poznasz miasta :-)8

:
Powiem to tak, jeżeli chodzi o szanujący się koncern Chryslera, to jeżdżę Dodge GC z 2003 roku i bez problemowo w Polsce wykonali akcję serwisową na mój samochód, który został sprowadzony poza siecią dealerską. Myślę, że Honda nie pozwoli sobie na złe potraktowanie właścicieli tych motorów...

Moc jest niczym bez dźwięku...
Nie bądź łosiem, kup V8!

Yamaha Royal Star Venture (XVZ1300) z 2005 roku
:
Tylko rodzi się pytanie - jak potraktują Hondy z USA a jak z Europy :koso: , i których to się tyczy :shock:

:
Wysłałem do serwisu adres tej strony z zapytaniem w tej sprawie - zobaczę co odpiszą :roll:

Dzida
[Usunięty]
:
Kolega jest bardzo dużym optymistą. :-P



Mój cień (pomimo tego że jest nowy) nie podlega w Polsce (Europie) gwarancji.

Sprowadzając cienia z USA, miałem świadomość czy też spodziewałem się iż importer "wypnie się" na mnie, pomimo tego iż jestem użytkownikiem fabrycznie nowego pojazdu ze skrzydłem na baku. :idea:



Zdaje się iż nawet w instrukcji jest info na ten temat, ale nie jestem tego pewien. Zerknę jak będę w domu.



Przy okazji (a propos serwisów i podejścia do klientów):



Ciekawa sytuacja miała miejsce kiedy przyprowadziłem Kawasaki. Motocykl dosyć unikalny, kupiony od pierwszego właściciela w Niemczech (notabene szef serwisu BMW), książka serwsiowa, wszystkie papiery, instrukcja, ważny TUV, itd. Przebieg 10.300 km. Stan jak z salonu. Po prostu bajka. :-D



Ponieważ w Kawasaki wymienia się olej co 6.000 km, a co 12.000 km jest duży przegląd (świece, synchro gaźników, regulacja zaworów, itp) kiedy stuknęło 11.500 zacząłem się rozglądać za serwisem.



Dzwonie do Kawasaki na Jerozolimskie:



Dz - Dzida.

SK- Serwis Kawasaki





Dz: Dzień dobry, chciałbym zapytać czy jest możliwość wykonania u Państwa przeglądu po 12.000 km

SK: Jaki motocykl?

Dz: Kawasaki W650.

SK: Czy kupił Pan go w Polsce?

Dz: Nie, przyprowadziłem z Niemiec.

SK: A to nie, takich motocykli nie serwisujemy.

Dz: A mogę spytać dlaczego?

SK: Do nas może Pan przyjechać tylko z motocyklem zakupionym w Polsce, w naszej sieci dilerskiej.

Dz: Proszę Pana, nie mogłem kupić tego motocykla w Polskiej sieci dilerskiej, gdyż jak zapewne Pan wie, sprzedaliście go na rynku polskim tylko ok. 30 sztuk, a import zakończył się w 2004 roku. A wtedy jeszcze niestety (albo stety) nie było mnie stać na taki motocykl.

SK: No może i tak, ale ja nie wiem co to jest, wie Pan teraz się mnóstwo motocykli sprowadza, po strasznych wypadkach, ja nie chcę nie chcę.....

Dz: Ale zapewniam Pana że mtocykl jest w idealnym stanie, ma wszystkie niezbędne dokumenty, włącznie z prowadzoną na bieżąco książką serwisową. Ja nie kupiłem tego motocykla od handlarza, tylko sam go przywiozłem z zagranicy po naprawdę dlugich poszukiwaniach.

SK: Nie nie, wie Pan nie chcę serwisować motocykli z importu.

Dz: Wie Pan co , chyba pierwszy raz zdażyło mi się usłyszeć że ktoś nie chce zarobić parę złotych. Przecież ja zapłacę za ten serwis?

SK: Nie nie, proszę pojechać do kogoś innego.



Po odłożeniu słuchawki, myślę sobie albo idiota albo mają za dużo klientów i się nie wyrabiają na zakrętach.



Także, ostudziłbym ten optymizm, tym bardziej iż miałem przyjemność rozmawiać z szefem serwisu Hondy na Malownicznej i od jakichkolwiek napraw gwrancyjnych rączki Honda umywa.



Zaproponowali mi serwis mojego moto. Przegląd po pierwszych 600 milach - 800 PLN. :lol:

Zapytuję uprzejmie za co te 800 PLN? No..........za przegląd + materiały.

Olej ORYGINALNY Hondy 80 PLN/litr. :lol: :lol: :lol:

I jeszcze mi Pan powiedział że mi zawory wyreguluje na pierwszym przeglądzie. :lol: :lol:



Dziękuję, idiotów proszę szukać gdzie indziej. :evil:

Ostatnio zmieniony przez Dzida 2008-11-25, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group